Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako potencjalne partnerki, matki czy małżonki. Ja zaczynam

1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #glupiewykopowezabawy #tatuazboners
daeun - W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako po...

źródło: temp_file2653635524481855561

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
mordo, na kryzys wieku średniego najlepszy motocykl. Polecam Honda Neo Cafe CB650R. Tatuaz zrobisz raz, tutaj codziennie bedziesz miał adrenalinkę(ʘʘ)


@daeun: Jak się ma dwójkę dzieci to raczej średnio się myśli o motocyklu, bo po co mam je wcześniej osieracać? Myślałem raczej o czymś mniej ekstremalnym. Byłem za kochanką, ale żona stwierdziła że mogę mieć pod warunkiem, że będzie nam za darmo sprzątała i gotowała, więc pomysł
  • Odpowiedz
1. Tatuaże. Nie jest tak, że jestem wrogiem. Rozumiem mieć jedną czy dwie mniejsze, ale walenie w siebie 10 tatuaży bez gustu mi się nie podoba i dziewczyna wydaje mi się podświadomie patusiarą
2. Używanie antydepresantów i tego typu środków. Jeśli ktoś potrzebuje takich rzeczy jest skreślony, bo tak naprawdę nie wiem jaka naprawdę jest dziewczyna. To dla mnie oznaka słabości
3. Skrajne poglądy (lewackie czy prawackie). Jak jedyne o czym mogą
  • Odpowiedz
największym red flagiem (na serio) to powierzchowne ocenianie ludzi na podstawie swoich negatywnych doświadczeń. Tatuaż - zła, paznokcie - zła, maseczka - zła, brak maseczki - zła. Takie podejście prowadzi tylko do nieuchronnego konfliktu z każdym kto nie wpisuje się w 'twoje' oczekiwania, bo jest gorszy, bo ty byś zrobił inaczej. nie zazdroszczę
  • Odpowiedz
@daeun fajne incelskie #!$%@?. ja uważam, że jak ktoś chce, to niech się tatuuje i #!$%@? mi do tego, a wykop dorabia do tego jakieś piwniczne filozofie xD bo łatwo jest siedzieć w w piwnicy i oceniać dynamiczniakow przez łzy
  • Odpowiedz
@daeun: warto wspomnieć o tym, że osoby z tatuażami to osoby z natury nieasertywne więc podążające za każdą najgłupszą modą bez zadania jednego krytycznego pytania o sens tej głupiej mody. Nie myślą także o konsekwencjach
Dodatkowo są to osoby bardzo podatne na wszelkiego rodzaju manipulacje, ponieważ ich głównym motywatorem jest FOMO - fear of missing out, więc jesli w przyszłości zacznie się równie bezsensowna, niebezpieczna i autodestruktywna moda, to będą pierwsze
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: wiele osób nie ma aż takich problemów żeby chodzić do psychologa czy terapeuty. Niech szuka pomocy, ale dla mnie to redflag, nie potrzebuje jakiegoś bordera czy innej depresjoloszki z traumami
  • Odpowiedz
@daeun: 1. Jest miła pomocna, ale pyta Cię jedynie o rzeczy materialne, jak ją poznajesz.
2. Mówi źle publicznie o wielu osobach ze swojego najbliższego otoczenia, w tym o wielu osobach z rodziny. Każdy praktycznie jest zły, a ona pokrzywdzona i biedna.
3. Nie porozmawia z tobą, jak usłyszy na Twój temat jakieś plotki, tylko wciagnie osoby z otoczenia do manipulacji, żeby Ci oszukać. Tak, zrobi to jeszcze raz, jak się
  • Odpowiedz