Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako potencjalne partnerki, matki czy małżonki. Ja zaczynam

1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #glupiewykopowezabawy #tatuazboners
daeun - W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako po...

źródło: temp_file2653635524481855561

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny niszczą zdrowie ? No ciekawe hehe,ja mam jeden na wewnętrznej stronie ręki a dokładnie kwiaty polne w kolorze i nie uważam się za patusa ani osobę o niższym IQ ;) owszem, nie podobają mi się osoby, które mają tatuaży za dużo pokrywające większość ich ciała, jak i jakieś randomowa zupełnie do siebie nie pasujące, lub zrobione u kogoś,kto robi to tragicznie, ale jeżeli tatuaż jest wykonany perfekcyjnie i motyw nie jest
  • Odpowiedz
@daeun: Moje subiektywne, niestety z własnego doświadczenia i wszystko z jedną miłością życia xD
1.Złe relacje z ojcem
2.Uzależnienie od telefonu
3.Ciągła potrzeba dokumentowania swojego życia na Instagramie
4.Udawanie kogoś kim się nie jest
5.Problemy z używkami
6.Bogata przeszłość seksualna, brak obiekcji co do relacji ONS i FBW
7.Lewicowe poglądy
8.Brak ogarnięcia finansowego pomimo całkiem niezłych zarobków
9.Dziary/kolczyki i inne tego typu
10.Ciągnące się niedokończone sprawy z terapeutami, niska samoocena itp.
  • Odpowiedz
To co wyżej wymienione oraz (sorki jeśli się powtarzam):

- bardzo krótkie włosy, w tym podgolone z boku, short pixie, edgy i krótsze,
- pobyt na Erasmusie na pd. Europy, szczególnie we Włoszech i Hiszpanii/Portugalii + w ogóle zachwyty nad Włochami czy Hiszpanami/Portugalczykami - jest to kliszowate i p0lk0wate jak ch..,
- obserwowane na fejsie czy insta,
- poglądy i sposób bycia,
- p0lk0waty vibe.
  • Odpowiedz
Z takich co jeszcze nie padły
Gdy musisz 'pasować jej do szpilek'
Gdy główną formą miłości jaką rozumie to prezenty i adorowanie
Zakupoholizm
Bajzel w domu
Szczucie cycem i tyłkiem na portalach społecznościowych
  • Odpowiedz
@Tyrande ale wiesz, co innego jest zrobić tatuaż który ma jakieś znaczenie dla Ciebie i odnosi się do czegoś w Twoim życiu a inaczej jest #!$%@?ć „bazgrołka” bez żadnego sensu „bo tak” i szpeci spoko ciało. Fajnie też jeśli oprócz tego tatuaż jest #!$%@?, artystyczny, a znam takie jednostki które bez przemyślenia robią tatuaże jak naklejki xD Taki przypadek, dla mnie osobiście to red flag (który i tak ignoruje XD)
  • Odpowiedz
body count wiekszy niz 3


@irolslozok: Przecież to wystarczyło być w 3 3-miesięcznych związkach i po prostu stwierdzić, że ok, nie pasujemy do siebie. xD
Ty szukasz zakonnicy, nie kobiety. xD
  • Odpowiedz
@FuckYouTony no dlatego #!$%@? jest, dla mnie to święto jak jakaś dziewczyna ma serio zainteresowania i to inne niż przygodny seks czy podróże. No właśnie… czy hobby mogą być podróże? Lubię podróżować itd, ale czy to się klasyfikuje jako hobby? W sumie jakaś to forma spędzania czasu, co uważacie? XD
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel nie zgodzę się, syna nie wolno trzymać krótko, bo właśnie wleci do przegrywu. Zamkniesz go na doświadczenie bo będziesz go trzymał krótko. #!$%@? mu samoocenę, ba, on nawet sobie jej nie utworzy, bo przecież „to zostaw”, „tego nie rób” tego „nie wolno”, a najlepiej to „zachowuj się, bądź mądrzejszy ustąp” - i cyk, przepis na życiowego przegrywa z zerowymi statami pośród loszek. Tak nie róbmy.
Jedyne co można pilnować i zachęcać,
  • Odpowiedz
@daeun red flagi:
1. Zaburzenia psychiczne
2. Niepelna rodzina, konflikty, rozwody
3. Jaranie szlugow
4. Tatuaze
5. Bycie zwyczajnie glupia,
6. Brak dobrej perspektywicznej pracy i wyksztalcenia
  • Odpowiedz