Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Polski tapas czyli GALAERTY NA ZIMNO


@KingaM: ojkofobia xD jakieś przepłacone gównokanapki takie super bo z HISZPANI biedaku, galareta #!$%@?, bo POLSKIE #!$%@? xD
  • Odpowiedz
13. Co 3 piosenki wodzirej zaprasza gości na wódeczkę, jakby ich zachlane mordy trzeba w ogóle do tego zachęcać i wcale nie było to jedynym p r a w d z i w y m powodem tej imprezy.


@KingaM: cały wpis to niezły wysryw, ale tutaj się zgodzę xD niedawno byłem na weselu, po 2-3 godzinach nie można było potańczyć bo WODZIREJ XD chodził z mikrofonem i namawiał do chlania wódki
  • Odpowiedz
@KingaM dałabym 100 plusów jakby się dało. Wesele w takiej 'klasycznej' formie to żenada na maksa i rozrywka dla ludzi bez gustu i klasy, i nikt nie zmieni mojego zdania. Dosłownie 3 tygodnie temu byłam na takiej imprezie, teraz to jest jeszcze gorzej, bo prawie nie było muzyki do tańczenia tylko co chwilę durne zabawy i aktywności jak ustawianie się w tunel ze sztucznymi ogniami, żeby młodzi mieli pamiątkowe 20s filmiku xD
  • Odpowiedz
3. Wynajmowanie samochodów marek premium albo klasyków żeby przyjechać od czarodzieja w stroju maga do pałacu jak król chociaż samemu jeździ się Skodą Fabią w LPG, ew. 20 letnim Audi A6, bo to MARKA PREMIUM #!$%@? XD


@KingaM: aż mi się łezka w oku zakręciła, passat, to było coś, czarny i taki prawie pełnoletni

Poza tym jakieś dziwne żale starej panny której się nie podoba jak inni się bawią
  • Odpowiedz
To pasta jest pewnie, bo opka nie wygladala mi wczesniej na wulgarna osobe.
Z czescia mozna sie zgodzic, mozna i nie, ale mam jeden kwiatek od siebie - wybieranie jako utworu do pierwszego tanca pary mlodej Winda do Nieba - Dwa Plus Jeden.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KingaM: O nie, ktos smial w wesele sie weselic i potraktowac ten dzien inaczej niz codzien, coz za zbrodnia! Chyba kawa z camelem wjechala za mocno bo sie zesralas.
  • Odpowiedz