Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mam wrażenie ze Wykop to głównie strona do bólu dupy o wszystko. XD

Chyba wszystkie miejsca w Necie które widziałem są jakieś weselsze, pozytywniejsze.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: skoro ktoś się przy tym bawi jak widać na załączonym filkimu to najwyraźniej mu się to podoba a Tobie UJ do tego:) serio, tyle i aż tyle, to tylko potwierdza moje słowa. To jest dalej TWOJA sybiektywna ocena.
  • Odpowiedz
@KingaM nawet jesli to pasta - hooi kogo obchodzi jak ludzie robia wesela. To jest czesc tradycji po prostu, niezaleznie czy komus sie to podoba czy nie . Swojego tak nie zrobilem, ale co mi wadzi, ze ktos chce nawet i w schematyczny, chlopski sposob to zorganizowac? Przypi3rdal4nie sie bez powodu moim zdaniem. O ile to nikomu nie szkodzi ani fizycznie nie szkodzi, to nie ma problemu.
  • Odpowiedz
Obserwuje Cię od dłuższego czasu. Muszę przyznać, że czasem masz bardzo trafne spostrzeżenia i nie sposób się nie zgodzić. Bystra obserwatorka świata z Ciebie.


@marcel_pijak: nie sil się, i tak nie zaruchasz
  • Odpowiedz
@KingaM: to tylko impreza, każdy ją sobie ma prawo zrobić po swojemu, nikomu nikt tym krzywdy nie robi, więc po co się w ogóle oburzać. Da się zrobić ślub bez tych wszystkich rzeczy, ale prawda jest taka, że niektóre przyjęte tradycje sprawiają parze młodej i gościom radość. Ja zrezygnowałam z samochodu, nagrywania tego cyrku z szykowanie się, błogosławieństwem itd. przed samym ślubem, impreza jest kameralna dla najbliższych (nawet nie ma 30
  • Odpowiedz
@KingaM: Trafnie opisałaś sporą część polskich wesel, tylko nie wiem dlaczego zrobiłaś to w formie zesrania się na nie. Niech się ludzie bawią jak chcą. Ludzie gustujący w disco polo i takim cyrku też biorą śluby i mają prawo je sobie tak organizować. Problem widzę tylko wtedy, gdy państwo młodzi są przymuszani przez rodzinę do takiej, a nie innej formy imprezy. Wtedy to jest słabe, ale goście w większości i tak
  • Odpowiedz
@Anamana: ty za to piszesz jak 55-letnia Grażyna, co wstawia na fb tandetne ai-generowane zachody słońca z parchatymi tekstami o "prawdziwej miłości", między zdjęciami wnusia bąbelka ulańca i sernika co upiekłaś na wielkanoc, ból dupy polactwa pokazuje że op idealnie trafił z podsumowaniem tej waszej zapitej spoconej cepelii
  • Odpowiedz
@Anamana: Otóż po raz kolejny nie zgodzę się z Tobą. Mam na karku około 40 wesel jako gość, Ty zapewne też sporo więc znasz temat.

Nie raz, nie dwa wywołuje się gości, nie informując co to będzie za konkurs. Gdy już się jest na środku, trudno uciec gdy nagle się dowiesz się co to za zabawa. Wynikiem tego jest to, że bierzesz udział w czymś w czym totalnie nie chciałaś brać
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: "Ja Ciebie nie przekonam, Ty mnie - zatem zostańmy przy swoich zdaniach."

I to jest całe clue moich wypowiedzi. Its fine mieć inne zdanie i każdy może się bawić tak jak chce.

Co do jednego się zgodzę - część zabaw może się ludziom nie podobać i to już jest rola pary młodej żeby dobrać zabawy odpowiednie dla gości, bo kto lepiej zna gości jak para młoda? Z kolei jeżeli gość
  • Odpowiedz
  • 1
@KingaM samą prawdę napisałaś, dałbym dwa plusy ale się nie da, polskie wesela to syf i upokorzeniem jest w tym uczestniczyć choćby jako gość, pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz