Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KingaM: Wykopki, gdy trzeba usunąć alkohol ze stacji - zajebiście, #!$%@?ć alkoholików, kto kupuje małpki o 3 w nocy.
Wykopki, gdy ktoś pluje na polackie, prostackie wesela podlewane wódą do porzygu - to przecież tradycja, co ci do tego kto jak sobie organizuje.

#!$%@? banda hipokrytów, nic nowego XD
  • Odpowiedz
@KingaM: Jakie zesranie w komentarzach, dupka zapiekła bo ktoś śmiał, bardzo celnie zresztą, coś skrytykować. I tak, jak wielu tutaj radzi autorce, myślę że ona nie potrzebuje waszych rad że gówno ją powinno obchodzić jak ludzie się lubią bawić bo ma to w dupie tak czy inaczej, co jednocześnie nie jest żadną przeszkodą żeby toczyć z tego bekę i piętnować wieśniackie spędy.
  • Odpowiedz
@KingaM: YOU MADE MY DAY ❤️

Dużo w tym prawdy, chociaż z drugiej strony byłem na ,,weselu” w UK i w sumie lepsze jak dla mnie są nasze przaśne, nacechowane kiczem i nieróżniące się niemal w żaden sposób od siebie tego typu imprezy niż te stypy które mają tam miejsce.

A no i włożyłaś kij w mrowisko bo niektórzy mają skrajnie inny pogląd niż ten, że to najbardziej przehypowane imprezy jakie
  • Odpowiedz
@KingaM: Mój kumpel ze swoją, zrobili obiad w domu dla najbliższej rodziny, a wieczorem kręcili melanż na ogródku dla znajomych XD Są po ślubie już dobre 7 lat i serio Mu zazdroszczę, że poznał tak zajebistą różową do tańca i różańca:D
  • Odpowiedz
@KingaM: wykopki musiały cie zjechać bo większość z nich reprezentuje przaśno-wiejski sposób myślenia i funkcjonowania. Nawalic się,disco polo i głupie zabawy z podtekstem erotycznym.
Śmieją się z boomerow a są nie lepsi
  • Odpowiedz