Wpis z mikrobloga

Wyciskanie leżąc 175kg - https://www.youtube.com/shorts/ewAXSpy4nJ8
ostatnio wrzucałem maksy w ciągu i siadzie, więc tera przyszła pora na mój najsłabszy bój czyli wyciskanie. Odkąd przeszedłem na szejko udało mi się sporo w tym ćwiczeniu dodać więc już na szczęście nie wygląda to tak kiepsko, choć ciągle odstaje.
Myślę że mogę zrobić małe podsumowanie bo właśnie stuknęło mi 4 lata na siłowni. Ważę ok 107kg przy 178cm i mając świeżo 20 lat. Najlepsze wyniki to 280/175/320 a więc 775 w totalu, dodane jakieś 75kg w trochę ponad rok. Wynik i progres myślę że nie jest zły, powoli do przodu. Ciągle jestem w 100% sprawny bez żadnej kontuzji i ciągle naturalnie więc zawsze mam tego asa w rękawie, choć to jeszcze nie teraz. Mam jeszcze sporo spraw do poprawy, szczególnie ogarnięcie pewnych niuansów technicznych, żeby się nie #!$%@?ć, a jak wiadomo trójbój to maraton a nie sprint ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cel na kolejne miesiące to na pewno dalsza masa, bo jej mam wrażenie że ciągle brakuje no i jak wszystko dobrze pójdzie to może uda się zrobić tą ósemkę z przodu do końca roku...
No i na koniec muszę podziękować użytkownikowi @Kasahara za pomoc w znacznej poprawie techniki i za skuteczne plany treningowe, które choć bywają naprawdę męczące to przynajmniej działają heh
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 6
  • Odpowiedz
@abuk123: niemożliwe, zaraz przyjdzie wykopek nad_czlowiek i powie, że jesteś na bombie i wszystko powyżej 30cm w łapie i 90kg na klate to BOMBA!!!!

A ode mnie szacun. Wyniki kozak jak na ten wiek. Atakuj jakieś AMPy czy coś to #!$%@? na amen.
  • Odpowiedz