Wpis z mikrobloga

@janek_kombajnista: przepraszam, u mnie nic takiego nie miało miejsca. Wuefista dupczył polonistkę i prawdopodobnie gdybym znalazł mojego starego k300i (albo 310, nie jestem pewny) to mogłoby tam być jeszcze nagranie z tego zdarzenia, bo wypatrzyliśmy to przez okno xD
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: u mnie również wfista dupił wfistke, która dopiero co z macierzyńskiego wróciła xD zajarany był tak, że my jako dzieciaki wiedzieliśmy że coś się tam kroi.

Oczywiście kto ich przyłapał? No #!$%@? ja. XD

W gimbazie natomiast była para wfistow, normalnie małżeństwo, zamknęli się w szatni i też baraszkowali
I nic by się nie wydało, gdyby ta nie darła japy z tej szatni na cały korytarz, i nie wyszła całą
  • Odpowiedz
@Valg: z 20 lat temu to mnie wuefiści wysyłali po zapitke do flachy. xDDD
"Młody leć do sklepu po jakąś oranżadę" a szkło już czekało na meblach xDD
  • Odpowiedz
@krzyzakp: ten ksiądz też był naprawdę spoko, widać było że ciągnie go do kobiet i trochę męczy się w sutannie.
@pieknylowca dla mnie to jest obrzydliwe i nie wiem jak kogoś mogą pociągać seksualnie dzieci. Co najlepsze to nie tylko swój komputer miał cały zawalony takimi treściami, ale rowniez ten szkolny. Dostał za to chyba 8lat więzienia, a że było to 15 lat temu, to chyba już jest na wolności, ale
  • Odpowiedz
U mojego brata w szkole jeden uczeń pukał nauczycielkę. Sama do niego nawet przyjeżdżała, odbierać "na korepetycje". Ciulowo, że ją wsypał rozpowiadając po kumplach.
  • Odpowiedz
@Fandolores: Nie wiem czy bylo widac ze ciagnie, ale podejscie mial zdrowe i mozna bylo o wielu rzeczach podyskutowac, a nie "tak jest powiedziane i kropka". U nas temat wyszedl, jak nagle we wrzesniu zmiana ksiedza, potem ktos doszedl ze polonistka na zwolnieniu przez ciaze i potem gdzies ich widzieli razem i polaczyli kropki.. Polonistka wrocila do szkoly i nie bylo problemow, on wiadomo ze musial zawod zmienic po zrzuczeniu sułtanny.
  • Odpowiedz