Aktywne Wpisy

aa-aa +12
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

![100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/21dfd94dee7249986d62059a650cf2b4d96aafa36b4b32f201519873b9ee43ce,q80.jpg)


źródło: IMG_20240417_062117
PobierzA zwał się "Pan Edzio"
Chyba chodziłeś do tej szkoły gdzie na TVN kręcą paradokumenty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale jedno co trzeba przyznac, ze ow ksiadz byl naprawde spoko i dalo sie z nim normalnie pogadac. Polonistka tez z glowa na karku, wiec nie dziwne ze tak wyszlo :D
W sąsiedniej wsi ksiądz brał numery do uczniów, niby żeby pisać kiedy będą spotkania do bierzmowania, a potem wypisywał do chłopaków, czy się tasują i czy dużo im leci. Potem po pijaku spowodował wypadek i wjechał samochodem do rowu.
Innego zlapali nietrzeźwego, jak wracał w nocy z dupą z lasu xD
Super ci kapłani w mojej okolicy.
Mam wrażenie że my wszyscy żyjemy w jednej symulacji, tylko niektóre zmienne są delikatnie inne xD
źródło: obraz_2024-04-17_102224192
Pobierz