Wpis z mikrobloga

@jabol6000: imo różnicę robi fakt czy ktoś np kąpie się przed spaniem czy rano przed pracą, bo jeśli kładziesz się spać bez kąpieli, to jednak wypadałoby zmieniać pościel częściej.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ukuleleman biorę leki, które jako skutek uboczny mają nocne poty. Często budzę się po prostu mokra. Majtki mokre, bluzka mokra, a nawet pościel i prześcieradło. Trochę wywietrzysz, popsikasz perfumami, ale i tak zmieniam max co 2 tygodnie, a czasem po kilku dniach, bo po całej sypialni smród się roznosi.
  • Odpowiedz
@Milo900: ja znalazłem rozwiązanie. Prysznic trwa 5 min więc kąpię się rano i wieczorem. Jak są upały to i ze 3 razy dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale gdybym miał wybierać to jestem team ten poprawny, czyli prysznic wieczorem i czyściutki do łóżka.
  • Odpowiedz
@Ukuleleman: jak ktoś się kąpie codziennie wieczorem to pościel z 2 tygodnie spokojnie da radę ,więcej sobie nie wyobrażam ..ale znam takie osoby co kąpią się rano , a syf z całego dnia na sobie wnoszą do pościeli
  • Odpowiedz
@jabol6000: Nie wierze, temat o pościeli na wykopie i nikt nie wspomniał o plamach po rozlanym "jogurcie" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ech, starzejemy się. Ja piorę co dwa tygodnie ale staram się codziennie wietrzyć na dworze.
  • Odpowiedz
słyszałem legendy o ludziach co pościel zmieniają raz w tygodniu


@Ukuleleman: moja różowa zmienia raz w tygodniu xD zajebiste to jest, bo #!$%@?ęcie się po całym dniu w taką świeżutką, pachnącą pościel to jest bajeczka, ale gdyby nie ona to bym nigdy tego nie robił i zmieniał dopiero jak się zesram czy coś.
  • Odpowiedz
Czacie cały dzień coś robiliście w domu, na dworzu, w pracy , jechaliście komunikacja miejska czy coś a wieczorem się przebieracie i idziecie spać xD


@Milo900: @Klatwa_Borsuka dla niektórych mycie rąk po wc albo przyjściu do domu to Himalaje higieny, ew. robią to po całkowitym rozebraniu się i wypakowaniu zakupów, w przerwie, gdy woda na kawę się gotuje, a Wy wymagacie mycia się CODZIENNIE, jeszcze o okreśłonej porze xDD wykopki zarobasy
  • Odpowiedz