Wpis z mikrobloga

@cebekk: fajnie. Przypomina mi się program turystyczny na Planete gdzie autor jeździł z namiotem po Polsce, mieszkal w losowych miejscach i też robił sobie posiłek pod chmurką i żywił się częściowo tym co znalazł. Fajny klimat. Też bym taki posiłek zżarł z samego rana. Ale perspektywa taszczenia tobołków i rozkładania tego wszystkiego, to nie dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz