Wpis z mikrobloga

@Zulf: Kiedyś w wynajmowaniu miałem 6 miesięcy wojny z sąsiadem przez ścianę. Mówił,że słyszy wszystko i nawet jak oglądałem film na laptopie to stukał w ścianę. Jak były sexy to przychodził do drzwi. W końcu się wyprowadziłem bo dość miałem typa.
  • Odpowiedz
@Zulf: przerabiałem to kiedyś, przyszła baba się spruć a ja od razu, że jak jest jakąś klatkową terrorystką to ze mną to nie przejdzie i że może już więcej nie przychodzić bo będą robił w mieszkaniu na co mam ochotę, to wysłała swojego starego Janusza i mu otworzyłem obierając jabłko Luzonem L z Cold Steela (na foto XD) to powiedział, że żona jest specyficzna i w sumie to nie było
imargam_2137 - @Zulf: przerabiałem to kiedyś, przyszła baba się spruć a ja od razu, ż...

źródło: s-l1600

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zulf: ludzie nie lubia u siebie w mieszkaniu zarowno dymu papierosow sasiada jak i jego dzwiekow. Logiczne, w koncu mieszkacie osobno.
Mozliwe, ze nie jestes w stanie nic z tym zrobic, a moze rzeczywiscie walisz pietami o podloge.
  • Odpowiedz
@Zulf: powiedz mu, żeby od razu dzwonił po psy, albo się #!$%@?.

ludzie nie lubia u siebie w mieszkaniu zarowno dymu papierosow sasiada jak i jego dzwiekow

@valhaner To może niech zbudują sobie własny dom, albo się przeprowadza, skoro nie są w stanie mieszkać z innymi ludźmi w jednym bloku ¯\(ツ)/¯ Ja też nie potrafię, dlatego nie mieszkam w mieście i nie zamierzam.
  • Odpowiedz