Wpis z mikrobloga

@Tommy__: czyli dobrze rozumiem, zaprosił do rozmowy i o 14 dostał wiadomość że nie ma jak bo plan napięty, o 16:59 powiedział że jest debata o 17 ?
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Lipa, bo ludzie olewają wybory samorządowe. Bo przecież "CO TO ZMIENI". Mieliśmy dobrych kandydatów.
Ludzie głosują w samorządowych na partie, nie na ludzi. Mimo tego, że Bodnar była zgnieciona na każdej debacie - wychodzi do drugiej tury. Mi się to w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
@Tommy__ fajnie, że wspomina o Konradzie Fijołku, czyli gościu który od 3 lat jest prezydentem Rzeszowa i nie zrobił w tym czasie kompletnie nic. Jedynie patodeweloperka ma się swietnie bo budują bloki, gdzie tylko znajdą kawałek terenu. Szkoda, że w tych wyborach nie miał żadnego poważnego kontrkandyta i trzeba wybierac w II turze, miedzy nim a pisowcem...
  • Odpowiedz
@jutokintumi Budują mieszkania. Straszne xD Niektórzy to najchętniej by zamknęli miasta i zabronili się do jich sprowadzać bo im głupie gnoje budują się w mieście.
  • Odpowiedz
@Bumelante bo tworzy wizję "fajnego gościa z fajnego miasta" , robi wszędzie PR o radosnej atmosferze i umiarkowanie umie w media społecznościowe. Tak to widzę. Z pozytywnych rzeczy to stara się dbać o nauczycieli (ale tu akurat osobiście na to patrzę bo mam ich wielu w rodzinie i jestem w pełni świadom innych wad tego Pana).
Najgorzej ,że ta Bodnar też nic sobą nie reprezentuje. Żadnej wizji ,same banały i pierdoły(
  • Odpowiedz