@dawid-hopek: Co ciekawe, koleś po prostu zrobił domowy klimator z dodatkowymi "stepami" - bo istnieje to od lat - czy to w formie zimnej wody / wkładów z lodem czy innych które się zamrażają i przez które powietrze przechodzi żeby się trochę schłodzić - a wszyscy się nad tym spuzczają jakby conajmniej koło na nowo wynalazł xD
Jarek wraca do ustawień fabrycznych: bez koszulki, papierosek w domu, pianka po goleniu na szyi i komentuje mecze, a jak wiadomo, na piłce to on się zna tak samo jak na historii, średnio.
@Wszebor: Jakaś tam czacha z nożem czy coś takiego, generalnie typowo januszowy wzór, ale na tle tego to i tak wypada świetnie xD Wszystko robione w temacie "Dziara zrobiona na osiedlu za 4pak harnasia" - absolutnie obrzydliwe patusiarskie rzeczy zrobione żeby zrobić a nie zdobić - no ale czego się spodziewać od mehico tiwi (Otwiera wam do d--------h dziar drzwi) - gustem i stylem nie grzeszył tak jak rozumem więc
Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na majówkę zachlał pałę to zapytała mnie czy może zechcę dziś powozić i niej pizzę xD no i to jest kurła złota robota, szczególnie w powiatowym
Pracuję dziś od 13 do 23, 30zł na godzinę czyli wyjdzie 300 dniówki, jakby miał jeździć 15 godzin tak jak na międzynarodówce to bym zarobił tutaj 450zł czyli wychodzi w zasadzie tyle samo xD a nawet
@sikpi: Dostawca pizzy to naprawde jedna z lepszych prac - sam jakies 13 lat temu rozwozilem i byla to moja ulubiona robota, a w zyciu juz sporo robilem. Tak jak piszesz, stawki zwykle bardzo spoko + napiwki - czas szybko leci, aktywnosc fizyczna i topografia w zestawie. Jak jeszcze nie jezdzisz swoja furka tylko firmowa, i masz fajna muzyke przygotowana to praktycznie masz wszystko xD Jedyny minus to ze pod
A wystarczyło pilnować tego stanu. Raz w tygodniu zmiana ciuchów i wyrzucanie śmieci,alko jakoś od 15ej,gdy mopsiary już nie chodzą. I nie miałyby podstaw do składania takiego wniosku. Chyba nawet jakby siedział pijany,ale na czysto,to też nic im do tego. A tak to już chuu,po imprezie. Nikt już go nie wydostanie stamtąd. Mieszkanie,to pewnie lada chwila na jakieś licytacji komorniczej wyląduje,a kasa pójdzie na dpsy. Albo wujek przytuli
@LenoV12: W czystej teorii - owszem - ale pamietaj ze to nadal tylko korkin - jak by chcial to chlalby od rana do nocy, albo ewentualnej odciny na spanie. Generalnie raszei bez Jacy/Czarka to juz byla stypa - poza jedna akcja w miesiacu czasem to kazdy strim wygladal tak samo. Tez nie wiem komu by sie chcialo pilnowac menela przez wiekszosc dnia online, zeby wlaczyc mu film na cda, muzyke
@dawidczeta: @Belivax BYŁ, bo kilka dni temu praktycznie wszystkie 5 profili które miał nagle zniknęły z FB, zakładam że poszedł ban za wszystkie strimy z władzią i innymi używkami xD Jedyne co się ostało to profil kruwki (Też spadł ale chyba jej udało się go odzyskać) ale nie wrzuca praktycznie nic. Może na IG coś się jeszcze ostało ale mi się nie chce szukać po 10 profilach alojzego więc
Absolutne kino, zloto i najlepszy czas tego duo imo. Kebs z selem, frania z kociolkiem, akcje praktycznie kazdego dnia. Malysz w przeciagu tych kilku dni ktore spedzil tam, to dostal wiekszy oklep (ze spsentem tez xD) niz przez cale swoje zycie chyba, a koncowo prawie umarl.
@naganiacz: O ile kojarze to na web archive jest tego bardzo sporo - poszukaj pod "kulfon" i malysz proboszcz, powinny wyjsc. Jak nie to daj znac bo chyba mam zapisane gdzies w ulu to podesle.
Wizyta w kultowej marce ROMET w Podgrodziu pod Dębicą od pierwszego szkicu w biurze konstrukcyjnym, przez spawanie i wygrzewanie aluminiowych ram, śrutowanie i lakiernię (proszek + na mokro), aż po montaż napędu, kół, osprzętu i finalną kontrolę jakości gotowych rowerów, w tym elektryków.
Szkoda że motocykle rometa to już zupełnie inna bajka - wszystkie modele można sobie kupić na aliexpress czy innej alibabie, z jedyną różnicą innego loga - składane przez pana wieśka byle by przeszły. O obsłudze klienta już nie wspomnę, bo 80% info na ich stronie to serwisy które nie działają - nawet jak im napiszesz to nikogo to nie obchodzi więc. Zakładam że z rowerami stanie się to samo za jakiś czas,
@Meeeh: Zakładam że to pewnie masa tiktokowych filtrów, bo tutaj pani qpiec wygląda jak człowiek, a ostatnie takie zdjęcia z jej portfolio pochodziły tak z 2016r czy cos xD Siedzi teraz w DPS-ie czy jak to jest? Bo melina poszła chyba na sprzedaż czy jak?
@SieNieZnamToBredze: @Chrystus XDD - Ze wam sie serio chce robic ten "gatekeeping" ktory majonez jest lepszy, bo X jest dla tych a Y dla innych. Jakos o np pizze z ananasem, czy np Pepsi vs Pepsi twist nikt sie nie pruje, ale MAJONEZ XD. Bo przeciez preferencje smakowe czy produktowe to nowosc, i dawniej jak byla tylko jedna marka to bylo lepiej bo kazdy ja lubil nie? Nasrane do
@smuteczek2000s: Weird flex, ale ok xD Nie wiem, trzymasz paragony w portfelu i też nimi flexujesz w pracy czy na spotkaniach?
Chyba nikt ci nigdy nie powiedział że psycholog - czy pewnie w twoim przypadku psychiatra NIGDY NIE POWINIEN BYĆ "Ziomkiem", bo wtedy zaciera to linię profesjonalizmu, obiektywizmu - to nie jest "kolega z pracy" xD
Myślę że równie dobrze mogłabyś spuścić te hajsy w kiblu, i wyszło by na to samo -
@smuteczek2000s: Konstruktywna krytyka = "płakanie w komentarzach" - nie no, ewidentnie widać efekty terapii xD Jak masz problem z czytaniem niewygodnej dla ciebie prawdy (Wyzywam cie, obrażam czy coś?), to może po prostu zastanów się dwa razy zanim coś tutaj napiszesz, albo nie pisz w ogóle - ale wtedy kurek walidacji i atencji by się zamknął - nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka - piszesz coś publicznie, więc uwaga
@Fushnikov: XDDD Uwielbiam ten argument dziadka staszka "No, zaczyna się od jointa a potem walom heroine i wszystko" - ale jakby ktoś chciał mu ograniczyć alko czy fajki (nawet prohibicja nocna) - to już by było hurr durr, komuchy mi zabierajo wolność xD. Hipokryzja lvl 100 - to samo można powiedzieć o alkusach - "Zaczynasz od piwka, a potem kończysz chlejąc czysty spirit pod mostem" - i to akurat w większości przypadków
@WojtylakPospolity: Z tego co pisali ludzie na grupkach i IG, to ponoć ktoś wysłał staremu kruwki jak ona owala pento smocze czy coś takiego, i po tym ją zawineli do psychiatryka xD Przypominam ze ona chyba z miesiac temu miala 18-stke czy cos takze tam sie dzieja naprawde grube rzeczy w glowie.
Chłop w szoku, że ludzie zakochani w zwierzętach piszą mu prawdę z ich perspektywy i przyszedł się pożalić na Wykop... "poklepcie mnie po pleckach, że dobrze robię (╥﹏╥)"
Pięć lat mieć kota i być zaskoczonym, że zwierze potrzebuje czasu, żeby ogarnąć nową sytuację. Kto by pomyślał, że kot to nie pluszowa dekoracja, tylko żywe stworzenie z emocjami...
To idealnie pokazuje, że posiadanie zwierząt - tak samo zresztą jak dzieci, jest
@smuteczek2000s: XDDD chyba mamy kolejny nawrot manii - ciekawe czy ten post tez usuniesz jak ostatnie ktore wrzucasz.
"i przyszedł się pożalić na Wykop... "poklepcie mnie po pleckach, że dobrze robię (╥﹏╥)"
Za sam ten poczatek, to jest taki fikolek i szachy 6D z twojej strony ze naprawde - nie sadzilem ze jeszczee mnie czymkolwiek zaskoczysz, ale jednak xD - Czej czej, czy to nie ty wrzucasz tutaj
@PepikPL: Swietne argumenty xD Nie wiem, moze grales w jakas ruska wersje bez cracka, ale ja wspominam IV zupelnie inaczej, bardzo spora czesc misji byla zroznicowana, od side rzeczy w stylu znajdz fure, dowiez cos gdzies, jedz kogos odpalic, to do dzis pamietam kilka misji - jak np napad na bank, s---------a w opuszczonym szpitalu czy misja ze smieciarka. Fizyka jazdy? Owszem, byla bardziej realistyczna, ale ze wszystkie dzieci z poprzednich
@PepikPL: Nigdy nie napisalem ze byla wiec xD - ale owszem - dopiero chyba trzeci patch faktycznie zwiekszyl fpsy - bo pamietam ze u siebie mialem jakies 15-20fps a i tak sie jaralem. O ile dobrze pamietam to bylem wtedy w gimbazie, czyli jakies 15 lat? - Tylko nie do konca rozumiem co to ma do rzeczy. Wtedy to wszyscy ta gra zyli przez nastepny rok czy dwa - pamietam
@greedy_critic: Jak sobie na tego tiktoka wejdzecie, to od razu widac ze caly ten post to zwykly ragebait, ktory ma promowac super ksiazke - i praktycznie pod kazdym komentarzem jest tym spamowane "A ksiazke czytalas? napisalam, wiedzialas?"
Imo jest to jeszcze bardziej odrazajace biorac pod uwage ze to zwykly "marketing" ktory polega na szczuciu na siebie dwoch obozow - nawet jakby jakos merytorycznie odpisala gdzies czy cos, ale to jest
#pogoda
źródło: temp_file9213927249974861372
Pobierz