Wpis z mikrobloga

  • 156
@Kupamilosci: po co ludzi inspirować do zmiany jak można ich zmusić za pomoc deryktyw unijnych? Tak samo można przełożyć do każdego innego polityka z każdej partii.
  • Odpowiedz
bo to są obłudni do bólu ludzie

jaś kapela twierdzi, że każdemu powinno przysługiwać ile? 9 m2 na głowę? a jak mu wytknięto, że mieszka sam w bodaj 60m mieszkaniu to powiedział "udało mi się"
biedroń jest za prawami kobiet a bił matkę
minister równości jest przeciw równości
plus dwa przykłady z wpisu
i tak dalej i tak dalej..

obowiązki i ograniczenia o których tak dumnie wołają i co do których moralizują
  • Odpowiedz
@Kupamilosci a wiesz co jest najśmieszniejsze? Że jak pod znaleziskiem o tej drugiej wstawiłem mapkę z ładowarkami w Śródmieściu to mnie wyk0pki zminusowaly, i standardowe teksty, że swoją B5 to on 1000 km robi :⁠-⁠D
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Właśnie o dziwo zawsze argumentem tych hipokrytów jest, że: JA MUSIAŁEM/AM BO SIE ŚPIESZYŁEM/AM

No k*rwa, przecież Polacy maja w ch*j dużo wolnego czasu i sobie lubią postać dla relaksu w koreczkach xD Zabronić im tej przyjemności raz!
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: nie bronię ich opinii, ale robienie czegoś nie wyklucza chęci zmian czegoś. Np. palacz może być za ograniczaniem palenia. Tak samo jak ktoś ma 5 mieszkań to może chcieć podatków od 3 wzwyż mimo że na tym ucierpi
  • Odpowiedz