Wpis z mikrobloga

Albert Einstein miał rację, czas jest relatywny, jak zapalę marysię, to dla mnie czas płynie z 4-5 razy wolniej, ale jak zejdzie, to w sumie tylko 40 min upłynęło, a dla mnie godziny.

W sumie nie wiem, czy marysia to narkotyk, niedługo i tak zalegalizują u nas w Niemczech. To lepsze niż alkohol i zdrowsze. Bo nie jest możliwe przesadzić z marysią, a z alkoholem to można nawet umrzeć.

W teorii już jest legalna konsumpcja marysi w Niemczech, tylko posiadanie jest nielegalne.

Czyli jak ktoś wsadzi Ci w mordę jointa, to on jest "kryminalistą" a ja nie, to może być nie typowe, ale właśnie tak pierwszy raz posmakowałem THC :x Za 20 minut musiałem wrócić do domu, bo naćpali mnie xD
Ale też to może moja wina, bo za mocno zaciągałem się i jeszcze wstrzymałem dym w płucach.

#narkotykizawszespoko
  • 7
@aptitude: no słyszałem właśnie od 1 kwietnia, 25 gram i 3 roślinki? życie jak w Madrycie
o ile ktoś może "palic" i to źle na niego nie wpływa.
ale lepiej tak niż ludzie mieliby się z tym kitrać.

co w sumie mnie zawsze ciekawiło to to czy prawo działa wstecz a w tym wypadku to czy wypuszczą ludzi którzy siędzą w więzieniach za posiadanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 0
no słyszałem właśnie od 1 kwietnia, 25 gram i 3 roślinki? życie jak w Madrycie

o ile ktoś może "palic" i to źle na niego nie wpływa.

ale lepiej tak niż ludzie mieliby się z tym kitrać.


1 kwietnia? Legalizacja? Nie wiedziałem o tym. 25g to mega dużo, to prawie 300 Euro kasy.

co w sumie mnie zawsze ciekawiło to to czy prawo działa wstecz a w tym wypadku to czy wypuszczą