Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przeczytalem wpis sprzed 3 dni Jestem 22 letnim studentem mechatroniki. Mam 190 cm wzrostu 90kg (...) postura V-ki. Na bani (...) Vifon. Morda wyjściowa ergo nie mam problemu z wzbudzaniem zainteresowania

I mam ten sam cholerny problem tylko jestem +10lat. Ja nigdy nie szukalem tylko seksu ale zawsze partnerstwa, zrozumienia, romantyzmu, dziewczyny i ofc rowniez dobrego seksu. Po 7-letnim zwiazku wrocilem na rynek i jest w 99% tragedia ale ostatnio poznalem fajna dziewczyne 30 na karku, super ladna, szczupla, wysoka, dobra kariera, troche pieniedzy ma, mowi o sobie "introwertyczka". Bylismy na paru randkach, bazy zaliczone, spie u niej czesto, ona u mnie. Poznalem jej znajomych, ogolnie super fajne pare miesiecy, planujemy wyjazd. Ona sie chwali mna przed znajomymi, moi koledzy mowia ze ladna i normalna dziewczyna. Chcialaby rodzine zalozyc, nawet widze ze byloby to mozliwe z nia. Dogadujemy sie dobrze, lubie kiedy jest w poblizu, wyobrazam sobie ze moglibysmy sie zestarzec razem no i super seks.

W zeszlym tygodniu, cos tam pijemy wino ogladajac stary odcinek rolnik szuka zony, lezymy na kanapie wstawieni i rozmawiamy o naszej przeszlosci i ona do mnie juz mocno podpita

- Ale ja to bylam wykorzystana przez duzo chlopakow, ale oni nie byli jak Ty. Z Toba czuje sie bezpiecznie i dobrze i narpawde sie ciesze ze Ciebie znalazlam.
- Ja tez nie wierzylem w to ze kogos znajde na tej glupiej apce i tez sie ciesze, ale jak to bylas wykorzystana? o co Ci chodzi?
- no ze obiecywali bajki i znikali
- I znikali po....? Seksie? Chwila, to ile ich bylo... mowilas o 2 bylych chlopakach
- no bylo dwoch chlopakow ale pomiedzy i po to w sumie.... to z ... chyba 18?
(mi serce zamarlo)
- ale to w jakim odstepie czasowym?
- nie no, z 4 to spokojnie na jednej imprezie swingerskiej
- Ze co?
- no bo bylam na dwoch, srednio bylo, w takich duzych domach, impreza na kilkadziesiat osob, dobrze ubrani, chcialam sprobowac, bylo to w Londynie. Dziwna atmosfera ale dobre przezycie
- .... i to tam probowalas kwasu co ostatnio mowilas?
- a nie.... kwasu to kiedy indziej, wiesz ja, jak mieszkalam w londynie to milismy grupy na whatsappie gdzie zamawialo sie co sie chcialo i po 30 minutach "delivery" przyjezdzalo. Od grzybkow po kwasy po trawe po proszki.
- ....
- Ale ci to nie przeszkadza prawda?
<wkleic mema gdzie wywraca stol>
- Nie, nie, oczywiscie ze nie. Ciesze sie ze poprobowalas.



Oczywiscie ze pare dni pozniej napisalem ze nie chce kontynuowac zwiazku bo nie spodziewalem sie takiego czegos po niej. Ona z tekstem "ale teraz juz jestem inna, to bylam ja mloda glupia, lata temu". Na co ja odparlem ze "jakbym ci powiedzial ze 10 lat temu to topilem male kotki w rzece a 5 lat temu to przelecialem 10 murzynek w afryce, to Tobie by to wwwwww ogole nie przeszkadzalo? ;) "

#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #zalesie #pytanie #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
@mirko_anonim: @samotnypies @Spokogosczneta @czescmampytanie @TheOneWhoKnocks @KaraBooska

Kobiety to emocjonalne ćpunki.

Na tinderze i Badoo widzę te same mordy od wielu lat, no ciekawe dlaczego nawet ładna dziewczyna tam dalej siedzi.
Miałem nieprzyjemnośc spotkać takie i to jest dramat, jak mało zaangażowane są, siedzą na telefonie lub co chwilę sprawdzają na spotkaniu lub wyjściu na spacer,
Nie bije od nich taka naturalna kobieca energia i pogoda ducha.

A wszystkie milfy poznane i
@czescmampytanie: nikt, to są moje przemyślenia

Dodatkowo :

Współczuję przyszłym gościom bo nawet milfisków jakie znamy już nie będzie,
My się jeszcze załapaliśmy na 35-50 latki które mają jeszcze trochę logiki w głowie i dają takim podludziom czyli 3-6/10 facetom. Bo dorastały w normalnych czasach.
Jak one wymrą a nadejdą nowe czyli obecne 18-35 latki z wypranym mózgiem od Instagrama i tiktoka to będzie najgorszy okres do życia zwykłego faceta który