Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przeczytalem wpis sprzed 3 dni Jestem 22 letnim studentem mechatroniki. Mam 190 cm wzrostu 90kg (...) postura V-ki. Na bani (...) Vifon. Morda wyjściowa ergo nie mam problemu z wzbudzaniem zainteresowania

I mam ten sam cholerny problem tylko jestem +10lat. Ja nigdy nie szukalem tylko seksu ale zawsze partnerstwa, zrozumienia, romantyzmu, dziewczyny i ofc rowniez dobrego seksu. Po 7-letnim zwiazku wrocilem na rynek i jest w 99% tragedia ale ostatnio poznalem fajna dziewczyne 30 na karku, super ladna, szczupla, wysoka, dobra kariera, troche pieniedzy ma, mowi o sobie "introwertyczka". Bylismy na paru randkach, bazy zaliczone, spie u niej czesto, ona u mnie. Poznalem jej znajomych, ogolnie super fajne pare miesiecy, planujemy wyjazd. Ona sie chwali mna przed znajomymi, moi koledzy mowia ze ladna i normalna dziewczyna. Chcialaby rodzine zalozyc, nawet widze ze byloby to mozliwe z nia. Dogadujemy sie dobrze, lubie kiedy jest w poblizu, wyobrazam sobie ze moglibysmy sie zestarzec razem no i super seks.

W zeszlym tygodniu, cos tam pijemy wino ogladajac stary odcinek rolnik szuka zony, lezymy na kanapie wstawieni i rozmawiamy o naszej przeszlosci i ona do mnie juz mocno podpita

- Ale ja to bylam wykorzystana przez duzo chlopakow, ale oni nie byli jak Ty. Z Toba czuje sie bezpiecznie i dobrze i narpawde sie ciesze ze Ciebie znalazlam.
- Ja tez nie wierzylem w to ze kogos znajde na tej glupiej apce i tez sie ciesze, ale jak to bylas wykorzystana? o co Ci chodzi?
- no ze obiecywali bajki i znikali
- I znikali po....? Seksie? Chwila, to ile ich bylo... mowilas o 2 bylych chlopakach
- no bylo dwoch chlopakow ale pomiedzy i po to w sumie.... to z ... chyba 18?
(mi serce zamarlo)
- ale to w jakim odstepie czasowym?
- nie no, z 4 to spokojnie na jednej imprezie swingerskiej
- Ze co?
- no bo bylam na dwoch, srednio bylo, w takich duzych domach, impreza na kilkadziesiat osob, dobrze ubrani, chcialam sprobowac, bylo to w Londynie. Dziwna atmosfera ale dobre przezycie
- .... i to tam probowalas kwasu co ostatnio mowilas?
- a nie.... kwasu to kiedy indziej, wiesz ja, jak mieszkalam w londynie to milismy grupy na whatsappie gdzie zamawialo sie co sie chcialo i po 30 minutach "delivery" przyjezdzalo. Od grzybkow po kwasy po trawe po proszki.
- ....
- Ale ci to nie przeszkadza prawda?
<wkleic mema gdzie wywraca stol>
- Nie, nie, oczywiscie ze nie. Ciesze sie ze poprobowalas.



Oczywiscie ze pare dni pozniej napisalem ze nie chce kontynuowac zwiazku bo nie spodziewalem sie takiego czegos po niej. Ona z tekstem "ale teraz juz jestem inna, to bylam ja mloda glupia, lata temu". Na co ja odparlem ze "jakbym ci powiedzial ze 10 lat temu to topilem male kotki w rzece a 5 lat temu to przelecialem 10 murzynek w afryce, to Tobie by to wwwwww ogole nie przeszkadzalo? ;) "

#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #zalesie #pytanie #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
  • Odpowiedz
@mirko_anonim śmieszne są kobiety co myślą, że przeszłość nie ma znaczenia. Przeszłość jest czymś co buduje nasz teraźniejszy obraz, więc oczywiście, że ma. Dobrze postąpiłeś, przykro mi że tak wyszło. Jeszcze znajdziesz normalną dziewczynę, której życie nie przeorało parówkami
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @samotnypies @Spokogosczneta @czescmampytanie @TheOneWhoKnocks @KaraBooska

Kobiety to emocjonalne ćpunki.

Na tinderze i Badoo widzę te same mordy od wielu lat, no ciekawe dlaczego nawet ładna dziewczyna tam dalej siedzi.
Miałem nieprzyjemnośc spotkać takie i to jest dramat, jak mało zaangażowane są, siedzą na telefonie lub co chwilę sprawdzają na spotkaniu lub wyjściu na spacer,
Nie bije od nich taka naturalna kobieca energia i pogoda ducha.

A wszystkie milfy poznane i
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: nikt, to są moje przemyślenia

Dodatkowo :

Współczuję przyszłym gościom bo nawet milfisków jakie znamy już nie będzie,
My się jeszcze załapaliśmy na 35-50 latki które mają jeszcze trochę logiki w głowie i dają takim podludziom czyli 3-6/10 facetom. Bo dorastały w normalnych czasach.
Jak one wymrą a nadejdą nowe czyli obecne 18-35 latki z wypranym mózgiem od Instagrama i tiktoka to będzie najgorszy okres do życia zwykłego faceta który
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli to nie bait, to nie wiem czego się spodziewałeś, nie ma wolnych, ładnych, ogarniętych i normalnych kobiet po 30, jedyna szansa to wdowa/rozwód w trakcie z winy męża latającego bokami
  • Odpowiedz
ale jak facet ma przeszłość to już nieważne


@Kamaasia888: dla kogo?
Są kobiety, których to nie obchodzi, albo nawet czują się bardziej doceniane, że wybrał właśnie ją, a nie np. 80 poprzedniczek
Nie pytaj o logikę takich kobiet.
  • Odpowiedz