Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy ja jestem jakiś nienormalny czy dla mnie takie coś to ostra przesada? Psa nie można zostawić na 8h w domu? Już słyszałem o cateringu dla psa, ale tutaj to już ostra jazda moim zdaniem. Po co mi facet i dzieci skoro mam psa. NIE MOGĘ DZISIAJ Z WAMI WYJŚĆ NA MIASTO, BO MUSZĘ ODEBRAĆ PSA Z PRZEDSZKOLA.

#p0lki #pies #zwierzeta #logikarozowychpaskow
Therionn - Mirasy, czy ja jestem jakiś nienormalny czy dla mnie takie coś to ostra pr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 75
@Therionn: Baaardzo dawno temu, mieszkaliśmy w kamienicy na trzecim piętrze. Pierwsze piętro zajmowała stara panna, z pieskiem marki pekińczyk. Pies do granic rozpieszczony, całymi dniami leżał na kanapie z poduszkami, wyprowadzany na spacerek i przenoszony na rękach przez błoto i kałuże. Stawiany na ziemi tylko w miejscu suchym i bezpiecznym. Ale wypadło pani wyjechać na trzy tygodnie do sanatorium i pieska nie miała z kim zostawić. Poprzednio przy wyjazdach na dwa
potem wszyscy sąsiedzi #!$%@? bo pies ujada całe #!$%@? 8h


@Pan_Slon: bo psa trzeba wychować, a nie najpierw z nim siedzieć całymi dniami, a potem zostawić na te 8-10h. Mój jak jest sam to 8 godzin śpi, ale od szczeniaka był zostawiany na coraz dłuższe okresy. Od 5 minut pierwszego dnia sukcesywnie mu ten czas zwiększaliśmy. No ale to trzeba mieć resztki rozumu, żeby zrozumieć, że to nie rybka w akwarium