Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy ja jestem jakiś nienormalny czy dla mnie takie coś to ostra przesada? Psa nie można zostawić na 8h w domu? Już słyszałem o cateringu dla psa, ale tutaj to już ostra jazda moim zdaniem. Po co mi facet i dzieci skoro mam psa. NIE MOGĘ DZISIAJ Z WAMI WYJŚĆ NA MIASTO, BO MUSZĘ ODEBRAĆ PSA Z PRZEDSZKOLA.

#p0lki #pies #zwierzeta #logikarozowychpaskow
Therionn - Mirasy, czy ja jestem jakiś nienormalny czy dla mnie takie coś to ostra pr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 75
@Therionn: Zależy od psa. Jeden może piszczeć, szczekać albo co gorsza pazurami rysować drzwi, a drugi może na spokojnie czekać. Czasem te 8 godzin dla starszego psa to nie problem jak go rano wyprowadzisz ale jak młody to i 10 razy dziennie z nim trzeba wyjść.
@Wiskoler_double: Czyli codziennie karmiliście psa syfem, niezdrowym dla psa i niezgodnie z tym za co wam właścicielka zapłacila. Super, ze się chwalicie. Właścicielka tez popełniła błąd, bo powinna inne jedzenie dobrać psu a nie kiełbę, ale wy byliście jeszcze lepsi dając ziemniary z tłuszczem i panosząc się w nieswoim domu. Patusy. Co z tego, ze jadł? Gowno by zjadł, to tez byście dawali?
@Kauabang: Husky czyli rasa wyhodowana do ciągnięcia sań i życia w ciągłej trasie xD Taki pies musi robić dziennie około 20-30 km, żeby normalnie funkcjonować, ale lepiej go męczyć zamykając w 4 ścianach kurnika hodowli Polaka zwyczajnego. xD Husky nawet na wielkiej posesji będzie się męczyć bo psy muszą biegać i wąchać. Nawet mój pudel codziennie biega sobie 10-15 km po okolicznych polach, łąkach i lasach, a teraz zaczynamy intensywny sezon
@Ogau łącząc obie sytuacje - trzeba zawsze mieć czas dla psa. Niezależnie od tego czy jest szczeniakiem czy dorosłym psem. Samo wzięcie psa oraz ograniczenie się do dawania michy i wyprowadzenia na siku/kupę powoduje tylko tyle, że pies ma zjechaną psychikę. Jak to napisałeś - to nie rybka w akwarium.