Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy ja jestem jakiś nienormalny czy dla mnie takie coś to ostra przesada? Psa nie można zostawić na 8h w domu? Już słyszałem o cateringu dla psa, ale tutaj to już ostra jazda moim zdaniem. Po co mi facet i dzieci skoro mam psa. NIE MOGĘ DZISIAJ Z WAMI WYJŚĆ NA MIASTO, BO MUSZĘ ODEBRAĆ PSA Z PRZEDSZKOLA.

#p0lki #pies #zwierzeta #logikarozowychpaskow
Therionn - Mirasy, czy ja jestem jakiś nienormalny czy dla mnie takie coś to ostra pr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 75
@Therionn: czy ja wiem czy przesada, jak kogoś stać, a piesek nie radzi sobie z byciem sam bardziej niż inne pieski (np ma traumę po poprzednim właścicielu albo coś), to co w tym złego?
@r5678: Po pierwsze już widzę jak codziennie wychodzisz z pieskiem gdzieś do lasu, a po drugie to chodzi głównie o rasy większych psów, które są od tego, żeby biegać- np. husky. Rozumiem, że ktoś trzyma w bloku jakiegoś yorka czy innego maltańczyka, o ile piesek nie hałasuje i nie ujada, gdy zostaje sam w mieszkaniu. Jednak każde zwierzątko to odpowiedzialność i nawet taki york ma potrzeby. Mając dom i posesje też
@Wiskoler_double: W Twoim wpisie czuć smak przełomu lat 90/00 ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajna historia

A wykopki oczywiście musiały się zesrać xd masakra tu jest. Każde słowo trzeba idealnie wyważyć, bo zaraz będzie atak. Gorzej, niż baby, które fanatycznie drą gęby o aborcji.
Zresztą, to głąby, które nie mają więcej, niż 20 lat.
bo na wędlinach to szybko by padł na wątrobę (tzn pies nie może jeść tyle soli)


@K-S-: Innych przypraw też nie powinien.

nawet na wielkiej posesji będzie się męczyć bo psy muszą biegać i wąchać


@Nowystaryziel: Wykopki tego nie rozumieją. Dla nich pies nie moze zyc w bloku, bo tylko w domu jednorodzinnym ma ogrod xD Uwazaja, ze w domu to nie trzeba wychodzic z psem na spacer, bo w
@Therionn: Choroby psychiczne się szerzą. Traktowanie zwierząt jak dziecko to poważne zaburzenia psychiczne.

Ale tu właśnie natura ma swoje sposoby, aby wadliwe geny dalej nie szły. Raz poprzez niechęć do dzieci i przerzucanie się na zwierzęta, dwa poprzez wege diety, które jeszcze bardziej niszczą takich ludzi - zarówno psychicznie, jak i fizycznie oraz trzy poprzez łatwe pokazywanie chłopom czerwonej flagi.
@thighslapper0: a #!$%@? wie co, dla mnie nie bierzesz psa jak nie masz warunków - proste.
@badylord bo trzymanie psa w bloku to moim zdaniem przesada, nie masz warunków? nie trzymasz psa lol
@kasa o hotelach wiem :) po prostu uważam, że skoro nie masz czasu na psa to nie bierzesz go i tyle
@fizzly a jak kogoś stać to kupuje mieszkania na rynku i sprzedaje drożej, jak zrobisz to samo
@Therionn: Dzisiaj była u mnie znajoma która ma hotel dla zwierząt. Założyła go ponad rok temu. Teraz ma przeważnie pełne obłożenie. Zgłosił się do niej facet który będzie jej codziennie przywoził psa, gdy jest w pracy. Zarobi 50 zł dziennie, praktycznie za nic. Tyle, ze puści psa, żeby sobie pobiegał po ogrodzie. To jest życie ;d
  • 0
@Therionn wiesz, większość ludzi pracuje. I jak zarabia przykładowo 20k, to sobie może pozwolić na takie zatrudnienie. Druga opcja to mieć czas dla psa 24/7 i nie mieć za co żyć