Wpis z mikrobloga

@Notes:

powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.


Większość takich kobiet to normalne osoby po wieloletnich związkach, nierzadko sformalizowanych. Julka lat 20 co ma dwójkę małych mulatów z dwoma różnymi facetami to jakieś incydentalne przypadki, a jako norma istnieje tylko w głowach wykopowych przegrywów.
@xqwzyts @woskrosenie

Świat nie jest czarno bialy. Jest wiele sytuacji, ktore się mogą wydarzyć. Zresztą Ty myślisz, że co ktoś celowo związał się z kimś kto cpa, bije? Litości XD takie sytuacje częściej zdarzają się dopiero po urodzeniu, bo ktoś sobie nie radzi.

To jest bardzo #!$%@? sytuacja i kobiety, które wpadną w takie bagno mają ogromny problem z niego wyjść. A dodatkowo jeśli zdążyła się trauma w ich dzieciństwie (analogiczna sytuacja)
@woskrosenie: dla porównania wydaje mi się, że masz podobny pogląd (krytyczny) jak większość na: oskarżenia byłych partnerek w sprawie gwałtów, w tym natychmiastowe eksmisje, chory system alimentacji, uniemożliwianie kontaktu z dziecmi i orzekanie sądów rodzinnych na korzyść kobiet. Przecież gdyby dobrali normalne kobiety to by nie było tych problemów więc wina kolesi.
Otóż nie. Jest tak, że niektorzy ludzie pół lub całe życie ukrywają swoje oblicze, a falszywych ludzi jest cała
Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?

A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?


@Notes: bo ci żyłka pęknie nasz ty chwalebny protektorze płci pięknej
bodeinebrazy - >Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia...

źródło: 4ol2648m4ox51

Pobierz
A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego od


@Notes: to #!$%@? jej w dupę, dziecko ma #!$%@? życie, ale psychol miał 1.90m wzrostu przynajmniej XD

Taki plus bycia dzieckiem samotnej matki. Może i masz psyche #!$%@?ą, ale stary był fuckboyem więc przynajmniej wygląd po nim masz xD

powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w


@Notes: