Wpis z mikrobloga

Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?


@Notes: Oczywiście, że ma prawo, ale informacji o posiadanych dzieciach nie należy ukrywać, ani w rozmowach poprzedzających randki ani w szczególności w aplikacjach randkowych typu Tinder, gdzie są odpowiednie pola dotyczące potomstwa i należy je wypełniać.
Ja się nie będe spotykał z kobietą, która ma dzieci ponieważ nie lubię dzieci. Nie chcę mieć ani swoich ani nieswoich w najbliższym otoczeniu. Chodzi
powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.


Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?

A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?
@Notes w zasadzie to jest dużo opcji jak tego typu historia może się potoczyć, jednak najgorzej jak bękart ma egzotyczne imię i domieszkę egzotycznych genów warunkujących ilość melatoniny w skórze
@Notes: Masz rację, problem w tym że oni też mają rację - z takiego konkretnego punktu widzenia to coś jakby laska spotkała kolesia który jest prawiczkiem "jak to, nikogo nie miałeś? Nic się nie stało, jeszcze nie jest za późno zamówię sobie taksówkę"
Mem ogólnie jest właściwy - z punktu widzenia takiego typu człowieka
@120_Dni_Sodomy: @Notes @4mmc-enjoyer ja #!$%@?, ile na tym portalu siedzi zjebów to jest niepojęte xDDDD typy po 25-30 lat, ktore nigdy nie ruchaly ani nawet nie trzymaly za reke, glosza jakies prawdy objawione. Znam ludzi po rozstaniach, ktorzy po prostu postanowili sie rozejsc bo juz zwiazek sie posypal bezpowrotnie, ale wciaz maja dobry kontakt, wspolnie wychowuja dzieci, oboje zarabiaja kupe kasy, sa w nowych szczesliwych zwiazkach itd.

A na wykopie??? Łeeeeeee
@7ujMejster powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.


@Notes: myślę że tu bardziej chodzi o sytuację, gdzie kobieta do końca ukrywa że ma dziecko.
Sam tak raz miałem - umówiłem się z jakąś dziewczyną przez gadugadu (no takie czasy były), jak się zobaczyliśmy to byłem lekko zaskoczony bo... no była mocno nie w moim typie. No ale się
@FanaticoRosso1910:

Że takie jednostki są wśród nas to podziwiam. Wiecie, że ludzie się rozstają po kilku-kilkunastu latach, bo uczucie zanika? Wiecie, że chłopy też zdradzają i babka z dzieckiem od takiego potrafi odejść? Wiecie czy macie łby sprane jakimś #!$%@? o bialorycerzykowaniu?

Ja wiem, że na wykopie kobieta z dzieckiem = wzięła patusa, a potem płacz, ale nie - to nie zawsze tak wygląda.


Tak, oczywiście, wierzę w to, że większość
A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie


@Notes: niczego to nie zmienia. powód dlaczego jest samotną matką nie ma znaczenia tylko sam fakt, niektórzy nie chcą obcego dziecka, inni wcale nie chcą mieć dzieci. więc dlaczego taka osoba miała by na siłę się wiązać z samotną matką?

Może i