Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: To jest bardzo dobre, że na portalu dla spierdzielonych socjopatów promujecie takie podejście. Dobre przede wszystkim dla tych dzieci. Właśnie sobie wyobraziłem, że jestem takim dzieckiem i mama przyprowadza wykopka, że to będzie teraz twój ojczym. Najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył.
@badziebadla @xqwzyts @xPekka

Że takie jednostki są wśród nas to podziwiam. Wiecie, że ludzie się rozstają po kilku-kilkunastu latach, bo uczucie zanika? Wiecie, że chłopy też zdradzają i babka z dzieckiem od takiego potrafi odejść? Wiecie czy macie łby sprane jakimś #!$%@? o bialorycerzykowaniu?

Ja wiem, że na wykopie kobieta z dzieckiem = wzięła patusa, a potem płacz, ale nie - to nie zawsze tak wygląda.
@Notes: No, tak to się kończy, jak p0lce spieszy się do związku. Wiele z was jest po prostu naiwna i tyle. Żyjecie tymi fejsbukami i instagramami i każdej z was się wydaje, że tak wygląda prawdziwe życie, a później następuje zderzenie z rzeczywistością. Smutną rzeczywistością. Nie dostrzegacie tego co prawdziwe, bo dostrzec nie chcecie. Ma być szybko, tu i teraz.

"Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia
@120_Dni_Sodomy: @Notes @xqwzyts: @Aldehyd_Glutarowy:

Przyklad mojej kuzynki w rodzinie, byli z facetem szczesliwa rodzina, nagle chlop dostal jakies choroby i zmarl doslownie z dnia na dzien, gdzie kuzynka urodzila i dziecko mialo moze pol roku. No i przez to jest samotna mama od jakiegos czasu, oczywiscie nalezy wszystkich wrzucic do jednego worka i w tym przypadku nie moze szukac szczescia z kims innym ( ͡° ͜ʖ ͡