Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Licz stosunek masy do zacisku. Akurat wymieniłeś te które ważą więcej niż przeciętny wykopek i są jednymi z najrzadszych w Polsce, nie spotkasz ich na każdym osiedlu w przeciwieństwie do bulli
  • Odpowiedz
@maad:

Licz stosunek masy do zacisku. Akurat wymieniłeś te które ważą więcej niż przeciętny wykopek i są jednymi z najrzadszych w Polsce, nie spotkasz ich na każdym osiedlu w przeciwieństwie do bulli


A po co mam liczyć taki stosunek? Pisałeś, że mają największy zacisk szczęki, co jest bzdurą. Będziesz chodził z mrówka na smyczy, bo ma największy stosunek masy do zacisku szczęki? Boerboel wygrywa z pitbullem w każdej kategorii, bo
  • Odpowiedz
@szmichal: ale pies pochodzący z legalnej hodowli, przestrzegającej zasad rozmnażania i wychowania psów, to zupełnie co innego niż pies z pseuhododowli, z obciążeniami genetycznymi, bez badań, bez wychowania, bez żadnej selekcji itd.
  • Odpowiedz
@Fuzuyaku: piękny piesek, a propo komentarzy
Właśnie wymyśliłem idealny wpis aby wykopkom przepaliło styki z w--------a:

Różowy pasek z tatuażami, trzymająca papierosa z amstaffem - przecież ten ból trzaskajacych dup było by słychać w całej Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Są tylko źli opiekunowie i źli rodzice, którzy przez złe wychowanie potem zaszczepiają - czy to w zwierzętach czy ludziach niewłaściwe wzorce zachowania i brak kontroli emocji.


@gandalf_rzulty: Nie widziałem ostatnio bardziej kretyńskiego komentarza. Tak dotyczącego psów czy ludzi. Jak ktoś ma coś s-----------o z głową, to nawet najlepszy rodzic i wychowanie nie pomoże. A jak głowa w porządku, to nawet z-----i rodzice nie zrobią z dziecka mordercy. Psychiatria do
  • Odpowiedz
Pisałeś, że mają największy zacisk szczęki, co jest bzdurą


@Hatespinner: Dobrze mea culpa, myślałem że dyskutujemy o psach spotykanych w Polsce
  • Odpowiedz
Tak dotyczącego psów czy ludzi. Jak ktoś ma coś s-----------o z głową, to nawet najlepszy rodzic i wychowanie nie pomoże. A jak głowa w porządku, to nawet z-----i rodzice nie zrobią z dziecka mordercy. Psychiatria do dzisiaj nie wie na pewno co jest głównym źródłem psychopatii i w jakim stopniu jest uwarunkowana genetycznie (wieloletnie badania bliźniąta w Centrum Badań nad Bliźniakami i Rodzinami w Minnesocie sugeruje, że wpływ genów to jakieś 60%
  • Odpowiedz