Wpis z mikrobloga

@maad: oczywiście, że się spotyka. Jak byłem w psim przedszkolu ze swoim psem, to były Cane Corso, Bullterriery... Nie chodzi o sam zakup psa za 6-8k. Te rasy są drogie jeżeli chodzi o utrzymanie je w zdrowiu.

Przede wszystkim Państwo powinno się bardziej zająć hodowlami i kontrolować to rozmnażanie i również wziąć się za przepisy w mieście odnośnie wyprowadzania czworonogów.
Dotyczy to nie tylko pseudohodowli ale i tych zkwp. Ostatnio
  • Odpowiedz
  • 0
@maad: No, na pewno czystej linii Amstaff ważący 25 kg ma uścisk szczęki podobny do uścisku Labradora/Goldena czy innego Owczarka Niemieckiego ważącego 32-35kg. Zejdź na ziemię.
  • Odpowiedz
@Fuzuyaku: Sam se zejdź. Z pierwszego lepszego artykułu Amstaff 30kg 107kg/cm, owczarek niemiecki 45kg 108kg/cm. To jest jakaś tajemna wiedza, że psy hodowane do walk mają genetycznie inaczej skonstruowane szczęki? xD
  • Odpowiedz
@surlin: chłopie ale co Ty #!$%@?, ta rasa jest po prostu ciężka w wychowaniu, po #!$%@? brać psa którego trzeba dzień w dzień szkolić, a i tak może mu coś #!$%@?ć. Mam na osiedlu amstafa i akurat właściciel nie jest patusem, jego pies bawił się z moim, było wszystko ok, aż kiedyś coś mu #!$%@?ło i od tej pory każdego psa chciałby rozszarpać. To jest #!$%@? normalne? Razem się wychowywał z moim psem, a teraz chce go #!$%@?ć?

@4mmc-enjoyer: Słowo klucz "pies" - czytałeś co napisałem? One są stworzone do walk z psami właśnie.
Agresji do ludzi trzeba ich nauczyć - i to się mocno postarać, agresję do psów wysysają z mlekiem matki.
Jeżeli chodzi o psy - trzeba bardzo uważać aby dokąd nie dojrzeje nie miał styczności z takim zachowaniem. Na własne oczy widziałem dorosłego amstafa którego zaatakowało 5 (fakt że małych) psów, a ten sobie szedł spokojnie, chociaż dwa praktycznie wisiały mu na bokach. Żałuję, że tego nie nagrałem bo widok cudaczny.
Jeżeli w młodości miał takie przeżycia - np. został zaatakowany i walczył z psem - wtedy naprawdę trzeba specjalisty - tylko cały czas mówimy o agresji do PSÓW a nie ludzi.
Także czy jest trudny w
  • Odpowiedz
@surlin: ale statystyk nie oszukasz, choćbyś się zesrał to nic z tym nie zrobisz. Shitbule, amstafy przodują w statystykach ataków fatalnych - zakończonych śmiercią. Powiesz mi że to przypadek?
  • Odpowiedz
@maad:

Bulle mają najsilniejszy zacisk szczęk bo zostały do tego genetycznie przystosowane i wyselekcjonowane. To tak jakbyś porównywał ak47 z pistoletem na kapiszony


Chyba śmieszny jesteś xD Boerboel z 450-500 psi przegryza pitbulla w połowie. W dodatku marne 250 psi w porywach u bulla jest co najmniej godne politowania. Ten #!$%@? od @Fuzuyaku to może wzbudzać postrach co najwyżej wśród kobiet i dzieci, bo dla właścicieli mastiffów to nie
  • Odpowiedz