Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobija mnie to, że życie nie ma sensu.. chyba tylko głupcy są szczęśliwi bo żyją w niewiedzy i oddają się hedonizmowi - tyrka w kołchozie, zalać jakąś karynę, po pracy browar na hejnał i tak mija wesoło życie. Pomijając fakt, że jesteśmy niczym wobec wszechświata i świadomość że przed nami byli ludzie tacy jak my, z takimi samymi rozterkami tylko już umarli sobie i po nas będzie tak samo, to patrząc już na bardziej przyziemne tematy to co to wgl za życie do jasnej cholery?!

PRACA-DOM-JEDZENIE-OBOWIĄZKI-JEDZENIE-SEN po to żeby powtórzyć do na drugi dzień i tak aż do emerytury. Przecież to cyrk jakiś xDDD. W międzyczasie wypruwasz flaki na rynku matrymonialnym i albo zostajesz samotny albo bierzesz sobie byle Marysie żebyś miał się z kim kłócić i jakoś to zniesiesz.W międzyczasie oddajesz kawał pensji żeby móc gdzie mieszkać albo pętla na szyje na 30 lat i oddajesz kawał pensji bankowi ale masz własne mieszkanie. W międzyczasie żeby sobie wynagrodzić to cierpienie to kupujesz rzeczy których nie potrzebujesz. Gonisz za rzeczami które korporacje wmówiły nam że są modne i luksusowe. Żeby to wszystko znieść to upadlasz się alkoholem co weekend i to jest twoja nagroda. I tak lecą lata ludzi, z których każdy myśli że jest wyjątkowy, niepowtarzalny i indywidalny. Parodia życia.

#przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #przegryw #blackpill #psychologia #filozofia #antykapitalizm #revoltagainsthemodernworld #zycie #tinder #nihilizm #relacje #zwiazki #doomer



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobija mnie to, że życie nie ma sensu.. chyba...

źródło: matthew

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja mam to samo , w sumie życie to tylko powtarzające się czynności do porzygu , najszczęśliwsi są ludzie głupi bo oni radość znajdują w ruchaniu używkach głupiej rozrywce , im mądrzejszy ktoś jest tym mniej go cieszy bo szuka sensu i go nie widzi
  • Odpowiedz
@Maxior99: zalanie byle kogo to nie jest sens życia , szczególnie nie jakaś tępa laske która ma sieczkę zamiast mózgu i się czujesz nia jeszcze bardziej samotny niż bez niej , bo ci będzie piertolic o paznokciach kosmetykach i na tym wasza "cudowna " wiez się skończy
Że będziesz zarabiał na kobite z którą nawet nie masz o czym pogadać
Z nieodpowiednia osoba jest się bardziej samotnym niż samemu
  • Odpowiedz
PRACA-DOM-JEDZENIE-OBOWIĄZKI-JEDZENIE-SEN po to żeby powtórzyć do na drugi dzień i tak aż do emerytury. Przecież to cyrk jakiś xDDD


@mirko_anonim: a co byś wolał w alternatywie - walkę w okopie, pracę katorżniczą bez opcji rozrywki jaką jest tv / internet, brak takiego dobrego łatwo względnie dostępnego jedzenia, jeszcze z opcją dowozu?

Prawda jest taka, że tak naprawdę możesz dużo w życiu zwłaszcza jak nie masz rodziny, długów, masz jakieś oszczędności i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie zgodzę się. Dla mnie życie to podróż w której towarzyszą mi wspaniali ludzie, mam pracę którą lubię i rodzinę która kocham. To, że tą podróż odbyli już inni nic nie zmienia. Dla mnie to super przygoda. IMO kluczowi są ludzie
  • Odpowiedz
@Maxior99: niewolnik samotności?

Wiesz co robi z ludzi samotność?. Społeczną, sprzedajną dziwke, która dla poklasku, akceptacji tudzież uniknięcia samotności pozwoli innym na wszystko.

Drżyj o to czy masz buty wyczyszczone lub wlosy odpowiednio ułożone, bo buu, buu komuś obcemu może się to nie spodoba
  • Odpowiedz