Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
@nicari: Super.
Z Twojej wypowiedzi wynika, ΕΌe nie pracujesz.
Nie dość, że chłop musi na Ciebie robić, to jeszcze zajmuje się dzieckiem.
Brawo.
@r333m4k444: w poΕ›cie skupiΕ‚am siΔ™ na zachwycie nad relacjΔ… tata-syn. Nie wyczytasz z niego, jak wyglΔ…da moja relacja. SpΔ™dzam duΕΌo czasu z synem i cieszymy siΔ™ wspΓ³lnymi chwilami :)
codziennie wychodzę z siebie by młodemu ~1,5 roku pokazywać świat i fajne rzeczy, ale interesuje go to tylko gdy mamy nie ma w pobliżu.


@dan3k: taki etap, musi podrosnΔ…Δ‡. Poza tym ojciec jest zawsze od innych akcji niΕΌ "codzienne". Trzeba wejΕ›Δ‡ na drzewo, zΕ‚apaΔ‡ dostrzeΕΌona w wodzie rybΔ™, zbudowaΔ‡ zamek z kartonΓ³w, skoczyΔ‡ do wody, deskorolka, rower itp itd.... nikt wtedy o mamΔ™ nie pyta. Wtedy wkraczam JA(⌐ Ν‘β– 
Nasz bobas od 8 miesiecy aż się trzęsie żeby kawe robić. Codziennie rano trzeba go podnosić i to on włącza ekspres i wybiera opcje robienia kawy. Jednyna dziwna sytuacja dla mnie jest ta, że często wyjezdzam w delegacje i dziadek próbuje bawić się w ojca, a jak wracam to jest zazdrosny. Odkleiło mu sięz
Chyba każda matka tak ma, serce rośnie jak patrzy się na dobre relacje z dzieckiem. Też uwielbiam patrzeć jak córka wola "Tatuś choć" jak się bawią na placu zabaw. Teraz jest inne wychowanie, nikt nie chce ojca ducha. A chyba większość z nas takich miała w domu. Teraz od męża oczekuje się zaangażowania i budowania relacji z dzieckiem i to procentuje. Może jest mniej czasu na tv po pracy ale jaka rad9sc
Teraz pomyΕ›lcie o tych wszystkich dzieciakach ktΓ³re nie majΔ… kontaktu z ojcem bo kochajΔ…ca mamusia jak tylko mogΕ‚a utrudniaΕ‚a kontakt miΔ™dzy dzieckiem a ojcem po rozwodzie.