Wpis z mikrobloga

  • 7
#!$%@? mnie to że tygodniowy urlop trzeba zgłaszać z KiLkUmiEsiĘcZnYm wYpRzEdZeNiEm


@Zoyav: 4 dni na żądanie plus 1 dzień na siłę wyższą i masz tydzień bez żadnego wcześniejszego planowania
  • Odpowiedz
@voov100 ja raczej jestem zdrowa, a też mnie męczą. No ok, nie aż tak jak autorkę wpisu PLUS w biurze u mnie nie ma klimatyzacji (to jest oszklony budynek stojący pośrodku niczego, który od godziny 12 zamienia się w szklarnie xD ) i faktycznie po 8h spędzonych w miejscu w którym jest non stop 35+ stopni wychodzę oszołomiona, nie wiedząc jak się nazywam ani na jakiej planecie jestem. Gdybym w biurze
  • Odpowiedz
  • 8
@Alzena: ja mam bardzo jasną cerę ogólnie i wystarczy że trochę się zgrzeję to już mi się ręce czerwone robią i czuję jak mnie palą, używam najmocniejszego kremu do opalania dla dzieci, bo moja skóra nie toleruje słońca
  • Odpowiedz
@Zoyav: a u nas koleżanka nam klimę wyłącza ustawioną na 23stC bo jej za zimno a siedzi w pomieszczeniu gdzie nawet jej nie dmucha klima, przez nią często jest w pomieszczeniach ponad 27stC i jej nie jest za ciepło xD z drugiej strony na zewnątrz jest ok, pracuje dużo na zewnątrz i przy 30stC się człowiek spoci ale bez przesady. Może trochę warto popracować nad wydolnością organizmu? Bo masz ewidentny
  • Odpowiedz
  • 14
@SpokojnyPan: gdzie mam się ruszać jak wszędzie jest gorąco, dajcie mi poniżej 20 stopni w końcu

poza tym ja tylko latem mam taką wegetację, lubię chodzić na kilkugodzinne spacery jak jest na zewnątrz -15 stopni, uwielbiam
  • Odpowiedz
  • 19
@SpokojnyPan: u nas kiedyś też wyłączały anetki klimę, ale była sytuacja że były omdlenia wśród pracowników przez brak klimatyzacji i zabudowali włącznik klimatyzacji w taką metalowa puszkę, do której klucz ma tylko zarząd, a dla anetek kupili koce żeby się #!$%@?ły xD
  • Odpowiedz
@Zoyav: może chodzi o to, żeby nagle, z dnia na dzień, wszyscy nie poszli na urlop bo są upały. Jeśli są wszyscy i nie ma jakiś zaległości to nie widzę powodu czemu mieliby cię nie puścić. Mnie wkurza to, że w styczniu mam wiedzieć kiedy pojadę na wakacje.
Sądząc po objawach które opisujesz to przeszedłbym się na twoim miejscu do lekarza.
  • Odpowiedz