Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiele osób się dziwi jak można nie mieć znajomych w wieku 30 lat (przez co też nie ma jak znaleźć kobiety), a więc spiesze z wyjaśnieniem.

1. Znajomi z dawnych lat (o ile ich miałeś) przeprowadzają się, zakładają rodziny, emigrują, nie chcą się już integrować bo "dojrzeli" i teraz to dom i obowiązki
2. Jak nie masz rodziny/żony/dzieci to jesteś niejako wykluczony. Sam to przerabiam non stop w różnym środowisku i ludzie w moim wieku jeśli już ze sobą gadają w pracy to tematyka rodzicielstwa. Ty jako singiel jesteś uważany za dziwaka bo to znaczy że jesteś przegrywem albo masz kryzys wieku średniego i nie chcesz się ustatkować
3. Sam być może się przeprowadziłeś, zmieniasz pracę i każde nowe otoczenie ma już swoje stare znajomości. Poza tym do pracy ludzie przychodzą pracować a nie integrować się
4. Podobnie jest z wszelkimi hobby jak np. umawianie się z internetu na aktywności sportowe. Każdy przychodzi w określonym celu i potem wraca do swojego życia, żony, rodziny i to jest dla nich najważniejsze
5. Młodsi mają swoje szkolne/studenckie towarzystwo i nie potrzebują łysiejącego, zmęczonego pana który czuje się samotny. Zresztą młodzi nie chcą kogoś kto nie może pić całą noc bo ma do pracy i już zdrowie nie to

Zrozumcie, że w pewnym wieku dla ludzi priorytetem jest własne rodzina albo grupa znajomych z którymi znają się z sąsiedztwa. Nieco lepiej jest jak sam jesteś rodzicem bo masz temat do rozmowy na chwilę z innymi.

#przegryw #agepill #znajomi #wykop30plus #wykop30club #podrywajzwykopem #przegrywpo30tce #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiele osób się dziwi jak można nie mieć znajo...

źródło: lonely-man-looking-out-window-670x447

Pobierz
  • 12
Jak nie masz rodziny/żony/dzieci to jesteś niejako wykluczony.


@mirko_anonim: To działa też w drugą stronę. Sam nie mam problemu z relacjami międzyludzkimi, ale od jakiegoś czasu otaczam się głównie singlami. Z dzieciatymi zawsze był ten problem, że spotykając się w grupie potrafili #!$%@?ć jedynie o dzieciach tak że już się tego słuchać nie dało, kaszojad to kaszojad tamto. A jak się z nimi wychodziło wieczorem na browara to zaraz muszą się
@mirko_anonim: Ja to się jedynie dziwię, że tylu wykopków narzeka na samotność, a żaden nie wpadnie na pomysł, żeby poszukać tutaj znajomych. Wiadomo, że jeśli ktoś ma fobię społeczną czy tego typu problemy, to ma utrudnione zadanie, ale jeśli jest zwykłym "spierdoksem", to dlaczego by nie spróbować? Tacy ludzie zawsze się dogadają. Kiedyś jeden przegryw wrzucał bez przerwy wpisy, że jest samotny i przez to cierpi, i jak mu napisałam, że
@mirko_anonim: Kryzys wieku średniego po 30? No trochę za wcześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast jako dziaders mogę dodać że na późniejszym etapie życia ze znajomościami wcale nie jest łatwiej. Niby zaczynają się już rozwody ale często jest tak że sytuacja wcale się jakoś specjalnie nie poprawia. Typ ma nagle ma więcej czasu bo już nie dostaje szlabanu od żonki ale to trwa tylko jakiś czas bo
@mirko_anonim

Z roku na rok jest coraz więcej singli wśród mężczyzn, pewnie w przyszłości na tyle 30-letnich facetów będzie sama, że to nie będzie już w żadnym stopniu "dziwne".
Przypominam, że mamy 2024 rok.


@henk__: ach yes, stary wyświechtany gaslighting na "mamy XIX wiek/mamy 20XX rok" który w założeniu autora ma świadczyć o jego progresywności i wyższości intelektualnej, a tak naprawdę pokazuje podatność na manipulacje, paraliżujące FOMO które mu dyktuje całe życie i ogromne kompleksy xD
@mirko_anonim: wy to jednak jesteście srogo przeorani przez te wykopowe idee XD Blisko 30, żadnego bombelka, i jakoś mam 3 bliskich przyjaciół którzy zawsze znajdują czas na spotkanie, w pracy mam 2 starszych, dzieciatych kolegów, codziennie po 2 razy potrafię im w żartach opowiadać jak bardzo nie chcę mieć dzieci i nie będę miał a jakoś nikt mnie ani nie wytyka palcami, nie tworzy teorii jakoby bym był przegrywem, problem leży
@jaro1279
Ale o czym tym do mnie seplenisz. Stwierdziłem fakt, że granica wieku w jakim ludzie decydują się na rodzinę przesuwa się, to ty dorabiasz jakieś freethinkerskie teorie. Widzę, że lubisz o sobie dużo mówić, musisz mieć bardzo cierpliwych lub zdesperowanych znajomych.
Jeśli ciągle gadasz o nieposiadaniu dzieci to na miejscu twoich znajomych na pewno pomyślałbym, że coś jest z tobą nie tak. Pewnie na moim miejscu napisałbyś, że taka osoba może
@henk__: W którymś momencie mojej wypowiedzi został oznaczony twój nick, czy wywołałem Cię do tablicy? Bardziej celowałem w autora tego dyrdymału, a bardziej próby usprawiedliwienia samego siebie, dlaczego nie potrafi się socjalizować.
A powiedz mi proszę, uważasz, że faktycznie ktoś może na ciebie patrzeć jako przegrywa przez pryzmat nieposiadania dziecka? Bez jakichś złośliwości pytam.