Wpis z mikrobloga

  • 552
Zawsze bawi, jak kilku puszkarzy, których życie polega na niewolniczych dojazdach z domu do oracy i tak w kółko, chcą decydować o okolicy, w której w ogóle nie przebywają xd
Albo jak mieszkają pod miastem, płacą podatki w jakimś Zadupiu Podgórnym i roszczą sobie prawa, aby mieszkańcy miasta ścinali drzewa, burzyli domy i stawiali im autostrady do kołchozu, a na koniec dawać im miejsca parkingowe, max 2m od wejścia do pracy xd
@sogen: Ale co ma jedno do drugiego?

"Zielone" szaleństwo wlad Warszawy ma tyle z "zielenią w miastach" co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Ludzie słusznie oburzają się o likwidację rond w Warszawie, bo te akurat ronda są.dobrze zorganizowane i nie korkują się.

I ratusz warszawski zasłania się "zielenią", a tak naprawdę realizuje otwarcie wrogą postawę wobec organizacji ruchu w Warszawie, utrudniając życie mieszkańcom.

Tymczasem "zieleń w mieście" realizują poprzez betonowanie kolejnych placów
Tymczasem "zieleń w mieście" realizują poprzez betonowanie kolejnych placów (jak np. Plac 5 Rogów) oraz stawianie betonowych kloców (Muzeum Sztuki Nowoczesnej, które krytykują nawet zwolennicy modernizmu).


@Mr--A-Veed: przecież plac 5 rogów jest dużo zieleńszy niż był wcześniej. Niektórzy chyba zapominają, że to wciąz centrum miasta i nie będzie tam łąki czy polany. Za bardzo walka z betonozą zaćmiła myślenie.
@dbanel: w ogóle komentarze pod takimi znaleziskami to jest rak jakich mało. Gospodarka się zawali, nikt nie będzie przyjeżdżał do centrum ( bo jak powszechnie wiadomo da się tam dojechać tylko alejami Jerozolimskimi, i tylko jeśli te mają po 3 pasy w każdą stronę), nikt tam nie będzie pracował ( to też zajebiste, widać że nie wysiadali z metra w godzinach szczytu w centrum czy na rondzie Daszyńskiego/ONZ). A, no i
@paww: Polecam zrobić taki eksperyment i wpisać na kilku nowych osiedlach adresy przedszkoli publicznych do których masz najbliżej. Potem zobaczyć jaka to odległość na piechotę. Potem pomnożyć wynik drogi w jedną stronę x 1.5 bo tyle najszybciej Ci zejdzie z małym człowiekiem obok ciebie. Potem jeszcze tylko musisz dojść na ewentualny przystanek o ile jest w ogóle okolicy przedszkola.

Teraz jeszcze dodaj sobie taki jeden malutki szczegół. Na nowych osiedlach praktycznie