Aktywne Wpisy
kankes +157
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
JaNieGejJaPapiesz +207
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
źródło: 1000005574
Pobierz




Przede wszystkim potrzebujesz dużo słońca. Więc w grę wchodzi w zasadzie tylko strona południowa i niezacieniona, a najlepiej balkon skierowany na południe, ale również z ekspozycją na wschód i zachód. Druga sprawa to doniczka, docelowo im większa tym lepsza. No i nasiona feminizowane oczywiście.
Komentarz usunięty przez moderatora
@actind
@Wdermn
Niestety ale będzie przy oknie na zachodzie, więc jedynie od maja będzie miało duzo słońca. Jeśli chodzi o temperature to czy 30 stopni to odpowiednio w lecie? O nawodnienie nie muszę sie martwić.
O co chodzi z nasionami feminizowanymi oraz chłopak czy dziewczynka? bo tez widziałem
Tak ale mam to w dupie bo od następnego miesiąca jest legal
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi