Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym spróbować wychodowac roślinkę amatorsko, tylko że bez żadnego sprzętu typu jakas szafa i lampy. Jako ze to pierwszy raz to po prostu w domu wykiełkować dwa nasiona i potem w doniczce i na parapet. Tylko chciałbym się dowiedzieć czy to cos z tego bedzie? Albo na co zwrócić uwagę? Jako że podchodzę do tego na luzie to nie dbam o to czy będę miał coś na zbiór. Po prostu próba.
Mile widzane jakiekolwiek rady

#wykopjointclub
#narkotykizawszespoko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim
Przede wszystkim potrzebujesz dużo słońca. Więc w grę wchodzi w zasadzie tylko strona południowa i niezacieniona, a najlepiej balkon skierowany na południe, ale również z ekspozycją na wschód i zachód. Druga sprawa to doniczka, docelowo im większa tym lepsza. No i nasiona feminizowane oczywiście.
@mirko_anonim: próbowałem w zeszłym roku, pierwszy raz na balkonie. Z dwóch krzaczków uzbierałem około 25-30g. Nie miałem za dużo słońca w sumie tylko do południa a reszta dnia cień. Jak byś chciał o coś podpytać to wal, postaram się pomóc.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mindrape
@actind
@Wdermn

Niestety ale będzie przy oknie na zachodzie, więc jedynie od maja będzie miało duzo słońca. Jeśli chodzi o temperature to czy 30 stopni to odpowiednio w lecie? O nawodnienie nie muszę sie martwić.
O co chodzi z nasionami feminizowanymi oraz chłopak czy dziewczynka? bo tez widziałem cos podobnego w internecie.
Jak wygląda zbiór? Urywa się aby kwiat i suszy gdzieś czy cały krzak a na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: na parapecie, nawet na zachodniej czy południowej ścianie wyjdzie bardzo mało. znajomy debil hodował na parapecie i wyszło mu nieco ponad dwa gramy, a myślał, że będzie miał 50 i był zawiedziony xD jak byłem u niego to nie było czuć aż tak bardzo. tak jakbyś miał położone gieta gdzieś na szafie. w pokoju będzie czuć, ale na korytarzu już nie