Wpis z mikrobloga

Ostatnio udało mi się zaliczyć Niemkę. I tak sobie myślę. Całe życie rucham Polki i teraz po raz pierwszy Niemka. Zrobię sobie chyba misję. Kiedyś miałem taką misję, aby przed 25 rokiem życia przejechać się metrami w 10 różnych miastach. Udało mi się.

A teraz zrobię sobie misję, aby przed 40-ką zdobyć 10 różnych flag. Niemiecka i polska (też się liczy) zdobyte, tak więc pora na 8 kolejnych. Zastanawiam się jakie. Na pewno sąsiedzi Polski typu Czechy, Słowacja, Dania, itd.. Ale pewnie coś dalszego też może być, np. Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Szwecja, Finlandia, Kazachstan, Turcja, Korea, Japonia, Wietnam, Kolumbia, USA, itp. Zobaczymy co i jak wyniknie, ale ogólnie jestem optymistą, co do tego projektu.

#tinder #randki #redpill #blackpill #randkujzwykopem #podrozujzwykopem
  • 46
  • Odpowiedz
  • 10
@JuneJohn: Od początku stycznia już nie mam - powiedziała, że przed 40-ką nie zamierza urodzić dziecka, a po 40-ce jedynie ,,być może". Uznałem to za niesprawiedliwe względem mnie, tym bardziej, że poprzedniemu partnerowi urodziła dziecko. Stąd rozstanie.
  • Odpowiedz