Wpis z mikrobloga

Naszedł mnie temat na rozkminę. Od wielu lat jestem w związku i widzę obecną sytuację na rynku matrymonialnym i powiem tak: nie zazdroszczę xD Urodziłem się w 96 roku i moje czasy licealne to przeważnie zwykłe Karoliny, ale przede wszystkim spoko laski do pogadania, gro z nich po prostu dość tradycyjna. Pokemony były raczej traktowane jako odchył. Poprawność polityczna nie istniała. Dziewczyny zawsze gadały "oj weź, co ty gadasz", ale kręciliśmy bekę ze wszystkiego. Czasy moich lat nastoletnich i wczesnostudenckich to właśnie laski takie jak powyżej + jakieś tam dupeczki co lubiły zakładać spodnie z odznaczającą się dupą czy świecić dekoltem. No teraz to tak większość albo dzieciata, albo zaręczona. Dodam, że pochodzę ze średniej wielkości miasta.

A dzisiaj? A dzisiaj to jak w lesie xD Jakieś julki, tinderówki, julki emo-czarodziejki, feministki, jesieniary, hogwarciary, netflixiary zeropotrzeb.jpg. Do wyboru do koloru jak chcesz nawiązać relację z jakimś niestabilnym emocjonalnie wynalazkiem XXI wieku XDD

Mimo, że sam pochodzę z wykształconej rodziny i niczego mi nie brakowało, to jako nastolatek miałem taki tok myślenia, że wszystko tylko nie laska z dobrze usytuowanego domu, bo często-gęsto takie nie spędzały czasu rodzinnie, miały narzucone wzorce "kariery" i kierowały się wartościami materialnymi, były zbyt liberalne i miały tendencje do dochodzenia po trupach do celu. Ale teraz to i takie to byłby skarb xD

Dam wam radę. Szukacie laski? Bierzcie takie ze średnich/mniejszych miast, albo ze wsi (tych cywilizowanych). Serio. Tam się ostały jeszcze laski wychowane w normalnym systemie wartości, jeszcze im propaganda i zachodnie trendy nie sprały łba. Chociaż jak dziewczyna jest rocznik 00' w górę, to czasami już nie ma co zbierac.

#zwiazki #pieklomezczyzn #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #stulejacontent #patologiazmiasta #seks
  • 65
  • Odpowiedz
Bierzcie takie ze średnich/mniejszych miast, albo ze wsi (tych cywilizowanych). Serio


@Kopyto96: potlukles się czy co? Przecież większość lasek 18+ wyjeżdża z tych pipidow do większych miast. Te które zostały to te które urodziły dzieci i mają chłopa tyrającego za granicą albo wieczne zasilkowicze.
  • Odpowiedz
Urodziłem się w 96 roku i moje czasy licealne to przeważnie zwykłe Karoliny, ale przede wszystkim spoko laski do pogadania, gro z nich po prostu dość tradycyjna. Pokemony były raczej traktowane jako odchył. Poprawność polityczna nie istniała. Dziewczyny zawsze gadały "oj weź, co ty gadasz", ale kręciliśmy bekę ze wszystkiego. Czasy moich lat nastoletnich i wczesnostudenckich to właśnie laski takie jak powyżej + jakieś tam dupeczki co lubiły zakładać spodnie z odznaczającą
  • Odpowiedz
@Kopyto96:

Urodziłem się w 96 roku i moje czasy licealne to


Rocznik 96 narzeka jak boomer i gada, że kiedyś to było xDDD Trzymajcie mnie. Stary masz jeszcze całe życie przed sobą i z całym szacunkiem gówno o nim wiesz jeszcze (nawet wnioskując po tym tekście). Żyj i nie zwracaj uwagi na to jak żyją inni.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ty jesteś rocznik 96 czy 56? Jestem kilka lat starszy a ten wpis to czytam jakby go mój stary pisał. Hurr durr lewadztwo niszczy świat bo ktoś wyjeżdża z małej miejscowości gdzie umiera z nudów.

Nie próbuj uszczęśliwiać innych na siłę. Jak jesteś taki tradycyjny to sobie poszukaj kobiety z jakiejś oazy, choć na to to może być dobre kilka lat za późno. Ja tam jestem raczej centrowy a babę mam
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Koleś, który się urodził w 96 roku twierdzi, że 5 czy tam 10 lat temu "było jakoś inaczej", bo dziewczyny były bardziej konserwatywne i w ogóle XD
Chłopie nawet nie wiesz jak cię własne zmysły i brak umiejętności spojrzenia z większego dystansu robią w #!$%@?. Rzeczy, o których piszesz to jeśli już to rozgrywają się na przestrzeni kilkudziesięciu lat i odczuwalne są dopiero między przedstawicielami nawet nie dwóch, tylko trzech
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ale ty gościu #!$%@? to co tobie się wydaje bo na necie siedzisz. Gówno wiesz tak naprawdę o obecnych kobietach bo nie jesteś na rynku już od wielu wielu lat jak sam wspominasz. Po #!$%@? ten post? Ten świat który opisałeś istnieje tylko w twojej głowie. To samo te twoje śmieszne rady.
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon:

Rzeczy, o których piszesz to jeśli już to rozgrywają się na przestrzeni kilkudziesięciu lat i odczuwalne są dopiero między przedstawicielami nawet nie dwóch, tylko trzech pokoleń, a nie że w drugiej dekadzie XXI wieku nagle niespodziewanie zaszły jakieś zmiany.


Niestety mylisz się, głęboka różnica światopoglądowa między płciami to prawdziwie i szybko postępujące zjawisko. Jeśli już zgodzimy się, że zjawisko istnieje to możemy zastanowić się jakie są przyczyny i jak to
kryptoholik - @niecodziennyszczon: 
 Rzeczy, o których piszesz to jeśli już to rozgry...

źródło: ideology_gender_gap

Pobierz
  • Odpowiedz
Za twoich czasów nie było social media i widziałeś tylko dziewczyny że swojego otoczenia i tak odbierałeś większość kobiet. Teraz mamy przytłoczenie social mediami gdzie zdecydowana większość jest taka jak opisujesz. Normalne dziewczyny nadal istnieją Ale żeby to widzieć trzeba wyłączyć internet i oglądać świat w realu.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: rocznik 90. Skończyłem 2 lata temu czteroletni związek z mniej wiecej rówieśniczka. Jak patrzę dookoła i chcąc nie chcąc porównuje z tym co miałem to zaczynam myśleć że popełniłem największy błąd mojego życia.

I gorzej - jak myślę o czasach licealnych i o tych dziewczynach co były ładne ale mnie specjalnie nie interesowały bo np. były nudne (tzn myślałem że zawsze jeszcze mogę znaleźć coś lepszego) to myślę że byłem
  • Odpowiedz
#!$%@?, chłop co projekcje #!$%@? z dupy wyciągniętą xD hurr durr, internety i zachut zrobili z szarych myszek dziwadła. a skąd wiesz jakie dziś są mlode siksy 16 lat? no z internetu przecież. kurtyna ( ͡ ͜ʖ ͡)
wiadomo, że internet tylko z dupeczek robi kretynki. chlopcy rocznik 96 za to mondre, wcale nie żyją w bankach informacyjnych. znalazl sie #!$%@? analityk rynku matrymonialnego na podstawie tiktoka
  • Odpowiedz