Wpis z mikrobloga

Naszedł mnie temat na rozkminę. Od wielu lat jestem w związku i widzę obecną sytuację na rynku matrymonialnym i powiem tak: nie zazdroszczę xD Urodziłem się w 96 roku i moje czasy licealne to przeważnie zwykłe Karoliny, ale przede wszystkim spoko laski do pogadania, gro z nich po prostu dość tradycyjna. Pokemony były raczej traktowane jako odchył. Poprawność polityczna nie istniała. Dziewczyny zawsze gadały "oj weź, co ty gadasz", ale kręciliśmy bekę ze wszystkiego. Czasy moich lat nastoletnich i wczesnostudenckich to właśnie laski takie jak powyżej + jakieś tam dupeczki co lubiły zakładać spodnie z odznaczającą się dupą czy świecić dekoltem. No teraz to tak większość albo dzieciata, albo zaręczona. Dodam, że pochodzę ze średniej wielkości miasta.

A dzisiaj? A dzisiaj to jak w lesie xD Jakieś julki, tinderówki, julki emo-czarodziejki, feministki, jesieniary, hogwarciary, netflixiary zeropotrzeb.jpg. Do wyboru do koloru jak chcesz nawiązać relację z jakimś niestabilnym emocjonalnie wynalazkiem XXI wieku XDD

Mimo, że sam pochodzę z wykształconej rodziny i niczego mi nie brakowało, to jako nastolatek miałem taki tok myślenia, że wszystko tylko nie laska z dobrze usytuowanego domu, bo często-gęsto takie nie spędzały czasu rodzinnie, miały narzucone wzorce "kariery" i kierowały się wartościami materialnymi, były zbyt liberalne i miały tendencje do dochodzenia po trupach do celu. Ale teraz to i takie to byłby skarb xD

Dam wam radę. Szukacie laski? Bierzcie takie ze średnich/mniejszych miast, albo ze wsi (tych cywilizowanych). Serio. Tam się ostały jeszcze laski wychowane w normalnym systemie wartości, jeszcze im propaganda i zachodnie trendy nie sprały łba. Chociaż jak dziewczyna jest rocznik 00' w górę, to czasami już nie ma co zbierac.

#zwiazki #pieklomezczyzn #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #stulejacontent #patologiazmiasta #seks
  • 65
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przyszło ci do głowy, że sytuacja wygląda dokładnie tak samo jak 20 lat temu tylko ty dałeś sobie wmówić, że wszystkie laski to p0lki, bo zamiast chodzić z nimi do szkoły i przekonać się na własne oczy, siedzisz w internecie (i to jeszcze na wykopie), który wzmacnia wszystkie najbardziej jaskrawe przypadki?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Z głównym postem się w dużej części zgadzam, ale to

Życie na kocia łapę jest dla ludzi bez wartości.

chce żyć jak Piotruś Pan


Bije mentalnością starej baby którą chłop zostawił dla młodszej
  • Odpowiedz
Do wyboru do koloru jak chcesz nawiązać relację z jakimś niestabilnym emocjonalnie wynalazkiem XXI wieku XDD


@Kopyto96:

DOKŁADNIE taki problem mają przed sobą młode kobiety.
  • Odpowiedz
@Enso_ albo #!$%@? od roboty na gospodarstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, na wsi organizujesz sobie by nie było nudno. Zawsze coś do roboty sie znajdzie. I dochodzę do wniosku, że na spokojnie można by ogarniać szkole/studia online. Wszystkk kwestia zorganizowania. Trend nauki domowej od lat nasila się.

Jak dla mnie miasto na ten moment to kontakty i dostęp do medycyny. Nawet do rozrywek mnie nie
  • Odpowiedz
@Kopyto96: #pieklomezczyzn, bo nie #pieklokobiet?
Jedyne, czego współczuję dzisiejszym dzieciom to fakt, że każdy biega z telefonem i zrobisz coś durnego, to zaraz będzie krążyło w necie. I metody dręczenia są gorsze, bo jeszcze ktoś to wszystko może nagrywać (chociaż czasem to zaleta, bo potem jest dowód jakim patolem jest oprawca, ale osobie, którą ktoś mega upokorzył to pewnie i tak bez znaczenia).

A tak no to co -
  • Odpowiedz
@Kopyto96: rocznik 96 daje rady co do związków XD? Typie, ja jestem 96 i te laski co według ciebie są teraz a kiedyś nie było to te same laski, tylko się k*rwa internetu i jęku przegrywow naczytałeś którzy ludzi szufladkują. Gadasz jak boomer a dosłownie parę lat temu ludzie naszego rocznika skończyli studia XD
  • Odpowiedz