Wpis z mikrobloga

Mirki co się xD
Wystawiłem rower spalinowy na sprzedaż za jakieś 2000zł i od 7 rano ktoś wydzwaniał z jednego numeru a po godzinie 8 dostałem z drugiego taką wiadomość jak na screenie.

Gość zrobił mi dzień z samego rana tą wiadomością, a przypieczętował swoim zdjęciem XD No cóż, trzeba podnieść cenę tego roweru.

Jeśli jesteś tutaj (a sądzę że jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to pozdrawiam Cię serdecznie Mirku!

#rower #rowerowywroclaw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
Atypical - Mirki co się xD 
Wystawiłem rower spalinowy na sprzedaż za jakieś 2000zł i...

źródło: Screenshot_20240201-081108_Messages_1

Pobierz
  • 95
spoko gość, zamiast kupic za 2 i sprzedac drozej to dal cynk. Tez w sumie pozdrawiam tego pana w takim razie.


@dthprf: A ja się założę że nikt nie będzie zainsteresowany tym rowerem nawet za 2 tys.

Gość jest pasjonatem z galerii ludzi pozytywnie zakręconych. W tym rpzypadku wkręcony w rowery spalinowe i w ten sposób podtrzymuje swoją UŁUDĘ że on ma wspaniałą, wartościową kolekcję...
Gość jest pasjonatem z galerii ludzi pozytywnie zakręconych. W tym rpzypadku wkręcony w rowery spalinowe i w ten sposób podtrzymuje swoją UŁUDĘ że on ma wspaniałą, wartościową kolekcję...


@graf_zero: Nie znam nikogo kto by kupił spalinowy rower za 2k już nie mówiąc o 8k.

Masz racje żyje w przekonaniu że ma coś wartościowego a w rzeczywistości trudno jest sprzedać na ułamek wartości.