kropkawykopka12 kropkawykopka12 22.06.2026, 22:05:29 via Android 0 + @PanRuok: tak. Jesteśmy świadkami historii
lajsta77 lajsta77 20.06.2026, 03:52:09 via Wykop 1 + @PanRuok: Turek może bo mu wali z ryja po kebabie z czosnkowym sosem
PremeditatioMalorum PremeditatioMalorum 20.06.2026, 03:37:15 0 + Jakoś mi tych naszych gwiazd nie brakuje, już i tak byśmy byli spakowani na wakacje za premie #mecz
PanRuok PanRuok 20.06.2026, 03:41:45 via Android 1 + @PremeditatioMalorum: myślę że Tunezja jakoś by pokonali i balon byłby pompowany
melquiades melquiades 19.06.2026, 22:14:53 23 + Serio oni dali mu to komentować z takim głosem mimo że siedzą w studio w Warszawie a nie na miejscu xD Mogli do tej dziupli wstawić każdego, nawet Gikiewicza. W sumie brzmiałby podobnie #mecz
PanRuok PanRuok 19.06.2026, 22:16:15 via Android 5 + @melquiades: może Laskowska godzi się tylko na Podolinskiego
stonogatomojbog stonogatomojbog 19.06.2026, 22:12:55 4 + #mecz ej bez jaj Maroko jest 7 na świecie xDD źródło: temp_file6044327587990167738 Pobierz
PanRuok PanRuok 19.06.2026, 22:14:07 via Android 0 + @stonogatomojbog: a Włosi 12.. Rankingi.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
heheszek heheszek 18.06.2026, 00:22:38 3 + Mam nadzieję że blondynek Martinez szczeli, ładnie zasuwa, należy mu się.#mecz
CzeczenCzeczenski CzeczenCzeczenski 17.06.2026, 22:04:45 via Android 1 + @PanRuok: no kutwa, oczywiście że tak
KRZYSZTOF_DZONG_UN KRZYSZTOF_DZONG_UN 15.06.2026, 19:41:01 14 + Jedynie Niemcy bronią honoru Europy. Chwała kanclerzowi Merzowi.#mecz
wfyokyga wfyokyga 15.06.2026, 19:28:08 4 + Ciekawe czy w ekstraklasie będzie hydrantobreak przy -15 stopniach w lutym xd#mecz
OgolnieRzeczBioracGeneralnie OgolnieRzeczBioracGeneralnie 15.06.2026, 19:22:19 via Wykop 0 + @PanRuok: A Niemcy to co, z Ciemnej strony Księżyca?
Momento83 Momento83 13.06.2026, 23:46:18 via Android 1 + @sebastian-rogalski łajej to moja z ulicy ale też składa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sebastian-rogalski sebastian-rogalski 13.06.2026, 23:54:05 via Wykop 1 + @Momento83: Twoje zdrowie Mireczku (。◕‿‿◕。)https://wykop.pl/wpis/86451345/ja-juz-kibicuje-0-0-mecz @sebastian-rogalski +4 Ja juz kibicuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)#mecz