Wpis z mikrobloga

#programowanie #java #javascript #python
Ktoś poleci kurs Pythona dla deva ze sporym doświadczeniem w programowaniu w innych językach (java/js)? Wrzucili mnie do projektu i z dwóch pythonowców ostał się jeden, chciałbym go w niedługim czasie zacząć suportować, a przy okazji traktuję to jako fajne wyzwanie na ten rok więc fajnie jakby ktoś z tej działki polecił coś sprawdzonego.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominias: kurła, dive into python / automate boring stuff with python + składni sie nauczysz w weekend. A potem to szukasz tematycznie tego co Cie interesuje w danej chwili bo python ma próg wejścia zerowy jeśli masz doświadczenie zwłaszcza z JSem ;;
  • Odpowiedz
@Arogancky:

"zwłaszcza z JSem" - jak ogarniasz ten #!$%@? język to python nie powinien stanowić wyzwania


no wlasnie python jest #!$%@?, bo ta ich nakladka na typiki to nie ma podjazdu do TSa, ktory jest standardem
  • Odpowiedz
@cppguy: mówimy o JSie, OP nie pisał nic o TSie którym wszyscy sie brandzlują. I nie wiem czy jest standardem, ostatnio jak pisałem w JSie to wszyscy sie brandzlowali ECMA SCRIPT XX (nawet nie pamiętam którą wersją)
  • Odpowiedz