Wpis z mikrobloga

Swoją drogą czy 90% 20-23-latek jest p--------h? Każda tinderuwa, z tego przedziału wiekowego, na którą trafiłem miała coś z garem. Wszystkie na terapii, kij w dupie, podwójne standardy - z ciebie można żartować, ale ze mnie nie, każdy problem, który się pojawia to przeszkoda nie do przeskoczenia, nad którym trzeba lamentować, ale absolutnie nie rozwiązywać. No czy ja mam takiego pecha czy macie podobne spostrzeżenia? #logikarozowychpaskow
#tinder
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w Europie też nie jest lepiej, począwszy od ustaw Zapatero.


@kosmita: To do czego doprowadziło wprowadzanie praw faworyzujących kobiety w europejskich krajach latynoskich, pranie ludziom mózgów feminizmem i bezustanna walka z "maczyzmem" to jakiś dramat. Totalnie r-------a tkanka społeczna. Statystyki rozwodowe na rok 2023: Portugalia - 92% szansy na rozwód, Hiszpania - 86%. Kto tam w ogóle się jeszcze hajta? xDDD
  • Odpowiedz
No dosłownie większość lasek z którymi miałem kontakt chodzi na terapię. Może faktycznie niektórym to pomaga, ale często to jest po prostu słuchanie tego co ktoś chce usłyszeć za grube hajsy miesięcznie.


@ThirtyDoorKey: To też nie do końca tak. Terapia to ogólnie całkiem sensowne narzędzie pod warunkiem, że terapeuta jest dobry. Z laskami na terapii problem jest taki, że jesteś w stanie do niej dotrzeć i jesteś w stanie nakreślić
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: wszystkie te portale to jak szukanie diamentu w szambie, trzeba przebrnąć przez masę gówna niestety. Większość normalnych dziewczyn nigdy nie miała tam konta, bo nie potrzebowała, znalazły swoją miłość na studiach, w pracy, wśród znajomych. Tak zaczynał każdy dobry związek jaki znam i widzę w moim otoczeniu. Kiedyś jeszcze, kiedy był trochę wstyd poznać się na badoo czy sympatii było więcej normalnych ludzi, dziś to apka do podbijania ego,
  • Odpowiedz
Co do wyborów to nie byłbym taki pewien - nie rządzi nami sama lewica.


@Zarrakash: chodzi o kluczowe dla spraw społecznych organizacje i ministerstwa. RPO, RPD, edukacja, kultura, ministerstwo do spraw równości. Tam w 100% jest lewica i to najbardziej zjadliwa. Dokładając do tego 100% mediów z kapitałem niemieckim, plus "liberalne" media..., plus obóz towarzyszy z Czerskiej, w zasadzie cały napęd leci w kierunku twardych feministycznych rozwiązań.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: na tinderze teraz mam wrażenie że nie da się nikogo normalnego znaleźć. Może 1 osoba na 30 to ktoś sensowny. 2-3 lata temu to co innego. Ja osobiście poznałam swojego chłopa na wykopie pod tagiem wspólnego miasta xd może inne portale randkowe są sensowniejsze? Chociaż ja np nie moglabym na takiej apce, bo się wybiera po czyjejs mordzie. Imo lepiej poznać kogoś najpierw jako osobę i dopiero potem zdjęcie
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Swoją pierwszą poznałem w realu i była tak p----------a na łeb, że tinderówki wymiekają. Drugą na Badoo i w sumie do teraz się kumplujemy mimo, że razem nie jesteśmy bo jest spoko XD nie ma reguły
  • Odpowiedz