Wpis z mikrobloga

@mirkax: no nie wiem, nie wiem, ja używam zwrotu fajnopolacy ironicznie, pod adresem ludzi, którzy są niby fajni, ale napluć jadem na kogoś z innej opcji politycznej to zawsze chętni, więc może i uśmiechnięci, ale głównie dla swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirkax: ja powiem inaczej. niesamowicie denerwowali mnie pisowcy. odkąd zmieniła się władza i widzę mnóstwo wysrywów fajnopolactwa na wykopie jestem w totalnym szoku, że jednak ktoś mnie może denerwować bardziej.
@mirkax: mocna akcja deprecjacji tego pojęcia tutaj idzie ostatnio - co nie zmienia faktu, że ono się z próżni nie wzięło i jest gro ludzi do których ten termin pasuje - najczęściej do osób dość dobrze sytuowanych, będących specjalistą w swojej dziedzinie (co pozwala na wyższy standard niż przeciętny) przy jednoczesnym braku dogłębnego namysł nad kwestiami niezwiązanymi z ich specjalizacją - za to ochoczo powielający ideologiczne dyrdymały, bezkrytycznie krytykujący / akceptujący
Dietetyq - @mirkax: mocna akcja deprecjacji tego pojęcia tutaj idzie ostatnio - co ni...

źródło: 52110_x800

Pobierz