Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu #wiedzmin 3 kompletnie nie zrozumiałem idei przyświecającej alchemii i myślałem że mikstury każdorazowo są absurdalnie drogie. Przez całą grę nie stworzyłem żadnej mikstury. W tym mikstury widzenia w ciemnościach.

Przez całą grę w jaskiniach i piwnicach chodziłem z kagankiem od Keiry żeby cokolwiek widzieć.

#gry #playstation
sonoitaliano - Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu ...

źródło: temp_file4213350066928632783

Pobierz
  • 144
@saggitarius_a: właśnie przeszedłem trylogię od nowa... w 8k chciałem zobaczyć jak wygląda, niestety dla tej rozdzielczości tekstury HQ to mus, nawet te zmodowane są słabe. Kiedyś to robili gry, połowa NPC to stare zakolaki :D a teraz gdzie w nowych grach masz gościa z włosami na gargamela?
@Cernold:
1. A ja nie utworzyłem nawet żadnej zbroi czy miecza, polegam tylko na znajdźkach - crafting imo jest zbędny w wieśku. Serio. 2. Podobnie bardzo rzadko tworze eliksiry, bo i tak ciągle brakuje jakiegoś składnika.
3. Walczę właściwie tylko uderzając mieczem i "odturluje" się, dopiero niedawno odkryłem że tak są jakieś bloki i kontrataki.
4. Po 200h odkryłem, że narzędzia kowalskie nap[rawiają ekwipunek XD. Myślałem, że trzeba je dawać kowalowi
Pokemon Red


@ArmaturaGramatura: ja pamiętam te tunele przed Lavender Town, te gdzie trzeba było użyć "Flash" żeby cokolwiek widzieć. Oczywiście nie miałem o tym pojęcia i za każdym razem po ciemku. Za którymś razem miałem już drogę wykutą na blachę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wierzyć mi się czasem nie chce że przeszedłem tą grę brute forcem tyle razy nie rozumiejąc ani jednego słowa po angielsku ¯\(ツ)/¯
a ja nigdy nie zagrałem w gwinta


@spac_jesc_pracowac: Ja go ignorowałem bardzo długo, bo myślałem że to kolejna gówniana minigierka/zapychacz gry. Ale później zagrałem i bardzo szybko zebrałem wszystkie karty i wykonałem wszystkie misje poboczne z gwintem.
Ja zagrałem w Wiedźmina 1, niesamowicie mi się spodobało, ale z powodu nawału obowiązków zagrałem znowu dopiero rok później, w kolejne Święta. I później już nie grałem, a podobno już w międzyczasie wyszedł nawet Wiedźmin 2.