Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu #wiedzmin 3 kompletnie nie zrozumiałem idei przyświecającej alchemii i myślałem że mikstury każdorazowo są absurdalnie drogie. Przez całą grę nie stworzyłem żadnej mikstury. W tym mikstury widzenia w ciemnościach.

Przez całą grę w jaskiniach i piwnicach chodziłem z kagankiem od Keiry żeby cokolwiek widzieć.

#gry #playstation
sonoitaliano - Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu ...

źródło: temp_file4213350066928632783

Pobierz
  • 144
@Howkiee: Aż mi się przypomnieli moi kumple. Jakieś 15 lat temu grali w gierkę wojenna. Singiel, ale siadali sobie do kompa na zmianę (ja tak z kolegą gothica 2 przechodziłem).
No i na koniec była jakaś misja na czas. Miało się kilka minut na jej wykonanie, trzeba było biegać po jakimś hangarze.
No właśnie, biegać. Oni nie wiedzieli, że się da i całą grę chodzili.
A ja usiadłam, z przyzwyczajenia naciskam
@Rustyyyy @Rustyyyy

@sonoitaliano: tego typu błędy popełniam w każdej grze. Zawsze jestem skąpy.


O tak znam ten ból, nie będę używał bo przyda się na kogoś mocniejszego na pewno za chwilę i tak aż do napisów końcowych xD

Dlatego lubię mechaniki jak chyba w TLoU gdzie możesz mieć max 3-4 przedmioty i też jest limit ile możesz przedmiotów do craftowania nieść.

Dzięki temu byłem zmuszony żeby używać absolutnie wszystkiego i zawsze
@sonoitaliano: W Mass Effect 2 była taka misja, gdzie trzeba było użyć pojazdu bo miałeś ileś tam czasu na wykonanie zadania. Ja zapomniałem o tym łaziku i poszedłem pieszo, z 10 min szedłem do kolejnego punktu na minimapie i myślałem, że coś długo już idę i nic się nie dzieje. W pewnym momencie gra się zapisała automatycznie i nie mogłem ukończyć misji, 8h gry psu w dupę.

Aż mi się przypomnieli moi kumple

Ale oni to byli totalnie nieogarnięci. Kiedyś w Wordzie robili ściągę. Nie wiedzieli, że tam można rozmiar czcionki zmienić czy coś. Ustawili oddalenie obszaru na jakieś 1%, kartkę na ekranie oczywiście im oddaliło tak, że ledwo było ją widać. Zadowoleni.

Drukuja - i wychodzi normalna kartka a4 z normalną czcionką. I dzwonili do mnie, że im się drukarka popsuła.


@venomik: A dziś są politykami?