Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu #wiedzmin 3 kompletnie nie zrozumiałem idei przyświecającej alchemii i myślałem że mikstury każdorazowo są absurdalnie drogie. Przez całą grę nie stworzyłem żadnej mikstury. W tym mikstury widzenia w ciemnościach.

Przez całą grę w jaskiniach i piwnicach chodziłem z kagankiem od Keiry żeby cokolwiek widzieć.

#gry #playstation
sonoitaliano - Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu ...

źródło: temp_file4213350066928632783

Pobierz
  • 144
Ja dzisiaj, po 240 godzinach, odkryłem że aby wypić eliksir nie trzeba go wkładać do szybkiego wyboru
A nieskończoną ilość razy wachlowalem kotem, aby użyć i wywalić z eq
@sonoitaliano grając pierwszy raz w Fifę jako 7 latek a dokładnie w Fifę 2000, która na nowym kompie zainstalował kuzyn. Nie wiedziałem że trzeba stronę wybrać po której się gra. Więc wybierałem składy enter enter i oglądałem jak boty grają ze sobą. Dopiero interwencja ojca u kuzyna, że chyba powinienem coś klikać w czasie meczu uświadomiła mi że muszę piłkarzami sterować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sonoitaliano: ja przeszedłem całego tomb raidera III w na pistoletach (tych z nielimitowaną amunicją) a gdy używałem flar to przed użyciem robiłem zapis,a po każdym użyciu ładowałem grę aby nie marnować. Cebula mocno xD
Nie wiem czy ktoś kojarzy taką chyba niszową grę "Wizardry 8". Tam był artefakt który dawał wiedzę całego świata, ale wprawiał noszącego w szaleństwo. Oczywiście fabuła prowadzi do hełmu spokoju, który niweluje ten efekt. Oczywiście ja nie ogarnąłem i przeszedłem całą grę mając jednego członka drużyny (z sześciu) w ciągłym obłędzie - bijącego po swoich.
Nie spodziewałem się takiej popularności wątku.
Dodam że kaganek Keiry wprowadził ciekawy poziom imersji. Z nim nie można było biegać. Więc gdy trafiało się do ciemnej jaskini - tempo gry dla mnie zwalniało. Tylko nędzny płomyk kaganka rzucający lekką zieloną poświatę na ściany i powoli kroczący wiedzmin z ręką wyciągniętą jak latarnik. W tle dzwięki skapujących kropel.
Super.

Najgorsze było to, jak tuż po moim przejściu grał różowy i jak spytałem skąd