Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu #wiedzmin 3 kompletnie nie zrozumiałem idei przyświecającej alchemii i myślałem że mikstury każdorazowo są absurdalnie drogie. Przez całą grę nie stworzyłem żadnej mikstury. W tym mikstury widzenia w ciemnościach.

Przez całą grę w jaskiniach i piwnicach chodziłem z kagankiem od Keiry żeby cokolwiek widzieć.

#gry #playstation
sonoitaliano - Z takich wstydliwych historii z graniem...
W moim pierwszym przejściu ...

źródło: temp_file4213350066928632783

Pobierz
  • 144
@sonoitaliano: można znaleźć i zwykłe latarnie. Dają więcej normalnego światła niż pochodnie i nie zużywają się.
A najlepiej sprawdza się monitor z HDR. Żadnego dodatkowego światła nie trzeba.
@sonoitaliano: jak ktos bedzie marudzil ze gry sa zbyt upraszczane i traktuja gracza jak debila to trzeba zalinkowac ten thread. niestety taka prawda jest - przecietny gracz to totalny dzban ktory nie ogarnia co w ogole sie dzieje na ekranie. nie wchodzi w opcje, nie do konca ogarnia sterowania, nie eksperymentuje z mechanikami gry, nie wie ze w skyrimie mozna biegac.

zobaczcie jak w grach (szczegolnie tych od ubisoftu) musza byc
@sonoitaliano: To samo, po 60h kolega z pracy jak wziął mojego steam decka powiedział mi że mikstury same się odnawiają jak się chociaż raz zrobi...

Myślałem że tylko jaskółka tak działa xD Nie zbierałem składników bo nie lubie craftingu.

Najlepsze że mam w EQ karafke bez dna - więc mikstury non stop się odnawiają.

A najepsze że narzekałem na wieśka że walka tam to tylko kręcenie się i walenie mieczem xDDD
@sonoitaliano: w ogóle potki np. w Wiedzminie 1, albo system leków w RDR2 jest o wiele lepszy, totalnie mnie rozczarowało, że raz robiony potek jest napełniony przez całą grę, a alchemia w grach jest dla mnie jedna z fajniejszych funkcji. Tym systemem już prawie na początku miałem wszystkie potki
Nic nie straciłeś z tym kotem. Wszystko było biało czarne i wcale więcej nie było widać. Dla mnie najlepsza była pochodnia :) Ja w połowie gry odkryłam dopiero, żę mikstury same uzupełniają się po medytacji, wystarczy, że w plecaku masz jakiś rodzaj alkoholu. A przez pół gry oszczędzałam miksturki i bałam się ich używać, bo myślałam, że od nowa będzie trzeba zbierać składniki na jaskółkę etc.
@nomadicgoogler: Ja też po którymś razie stwierdziłem, że już nic więcej mi nie zostało tylko wbijać platynę. Niestety na GOG jak po drugim razie zrobienia DEATH MARCH nie zaliczyło mi Walked the Path napisałem do nich i stwierdzili, że faktycznie mają buga i po kilku mailach wbili mi to osiągnięcie "ręcznie"
jak ktos bedzie marudzil ze gry sa zbyt upraszczane i traktuja gracza jak debila to trzeba zalinkowac ten thread. niestety taka prawda jest - przecietny gracz to totalny dzban ktory nie ogarnia co w ogole sie dzieje na ekranie. nie wchodzi w opcje, nie do konca ogarnia sterowania, nie eksperymentuje z mechanikami gry, nie wie ze w skyrimie mozna biegac.

@SmugglerFan: Każda osoba która tutaj napisała wygląda na taką która przeszła
@sonoitaliano: Też prawie nie używałem mikstur, w ogóle zwykle nie zużywam rzeczy w grach, bo nie wiadomo kiedy nagle ktoś Cię poprosi o przyniesienie 10 sztuk kalarepy, które akurat przed chwilą zużyłeś na miksturę przeciwko ogrodnikom. A że oleje się nie zużywają, to się właśnie dowiedziałem xD

Pewnie masy rzeczy nie robiłem w tej grze tak jak trzeba, a przeszedłem ją ze 4-5 razy.