Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.


@SmugglerFan: urosnij, popraw kosci twarzy, poszerz sobie barki
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan


Beka z ciebie, ze zrobiles sobie jakies nadzieje


To sie indukuje, najprawdopodobniej sama miala chwile slabosci ale znalazla lepszego


@ren-downhill: wczoraj wieczorem się z nią widziałem, a napisała do mnie to co na screenie dzisiaj rano. No to szybka musi byc
  • Odpowiedz
@SmugglerFan

Z dwóch, gdzie liczylem na cos wiecej.

1) wracam z wieczornego spotkania, niby wszystko super, z rana odzywa sie, ze jednak tego nie czuje (3 spotkanie irl, pisalismy dwa miesiące)

2) miałem wyjazd na miesiac, w czasie gdy spotykalem sie z jedna dziewczyna, zakomunikowałem jej to wyraźnie. Gdy wrocilem i pisze, ze chce sie spotkac, ona mówi, ze juz ma chlopaka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: mogłeś jej napisać na pierwszą wiadomość "ok to cześć", może by chociaż lekko ją dupa zapiekła na koniec xD


@2-aminopirydyna: no tak zwykle piszę, ale czemu miało by ją piec? Przecież ma #!$%@? we mnie, raczej by się cieszyła, że już jej dałem spokój i nie musi nic do mnie pisać więcej.
@ren-downhill: no ok, znam to, tylko ja tak miałem dziesiątki razy, a nie kilka xdd
  • Odpowiedz