Wpis z mikrobloga

Ekspert od wojny przestawia jak będzie wyglądała hipotetyczna ekstradycja wykopków, którzy uciekną za granicę przed śmiercią na froncie wojennym. Ekspert uważa, że kraje UE i NATO będą mogły odsyłać polskich obywateli do kraju w celu przymusowej mobilizacji.

Oczywiście w internecie wszyscy piszą: "to wyjadę do Paragwaju XD". Ale jaka jest prawda - dobrze wiecie, gdy wyłączacie internet i zostajecie z myślami sam na sam.

Większość z was nie wyjedzie bo nie będzie miała ani gdzie, ani za co. A pogodzenie się z brakiem prawa do samostanowienia o sobie, z faktem bycia niewolnikiem państwa i wojska - to rzecz najtrudniejsza.

Na pocieszenie: wasze koleżanki, które nie posiadają kategorii wojskowej, będą w tym czasie dobrze się bawić za granicą, a w przerwie między plażowaniem, a wyjściem do klubu być może wrzucą jakiś wspierający wpis na Instagramie. Chociaż tyle dobrego.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojna #wolski #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #depresja
sildenafil - Ekspert od wojny przestawia jak będzie wyglądała hipotetyczna ekstradycj...

źródło: 1000000255

Pobierz
  • 255
@Kreation to popatrz jak Ukry wracają z niewoli wychudzeni, popatrz na Ukrów z Donbasu co współpracowali z Rosją i ich potem nikt nie ewakuował przed wjazdem do Donbasu wojska i zostawili ich na pastwę służb ukraińskich XD
każdy budynek czy drogę odbudujesz,


@Kamalek: Tak #!$%@?, jakby każdy był takim żałosnym biednym tchórzem i Ruskie zajęłyby kraj, to byś sobie naodbudowywał xD Ja jebe, skończ się kompromitować łajzo bez honoru sprowadzająca całe swoje marne życie do polityki.
@ProEloKox:

Sam sobie przeczysz bo na jednej szali stawiasz:

nie chce mi się za bardzo dyskutować bo ani mnie nikt nie przekona do zmiany zdania, ani ja kogoś, ALE - odnośnie tej emigracji - to wymaga czasu, nauki języka bla bla bla itd.


A jednocześnie na drugiej:

czemu ja mam zdychać w zimnie, w rowie, bez jedzenia, bez wody, albo skończyć z urwanymi nogami,


Łatwiej i skuteczniej jest nauczyć się języka
@Gorkel: wychudzeni ale z 4 kończynami i żywi, to już dużo, wolę nie jeść przez 3 tygodnie, niż wyparować w powietrzu po kontakcie z bombą na cześć i chwałę Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska.
@comrade nie mam zamiaru ryzykować z powodów które wypisałem w poprzednim komentarzu. Ja mam ryzykować że zdechnę, ale polityk, CEO korporacji, ksiądz, to nie musi nawet w ogóle ryzykować, a laseczki to w ogóle będą popijać wino na plaży w Hiszpanii. Nie, dzięki. Nie będę ryzykować. Takie jest moje zdanie.
@Yayra: Chlopie, dopoki nie masz zlozonej przysiegi to nie jestes ani dezerterem ani zdrajca.
Motłoch #!$%@? bo wie ze sam nie bedzie mogl sie wyautowac z mobilizacji majac kredyt hipotetyczny na glowie.
Takich z zaleglosciami w banku pierwszych za granica scigna
@sylwek2k:

To wyjedz teraz. zrob to

Nie mam zamiaru, to że jestem przeciwko przymusowej wywózce na front nie oznacza że jestem przeciwko obronie kraju przed napaścią

Nie jestes niewolnikiem

To tak jakby powiedzieć, że czarni nie byli niewolnikami bo mogli odmówić pracy na polu bawełny. No mogli, ale wtedy też szli siedzieć (w najlepszym przypadku). Jeżeli odmowa wykonania rozkazu wiąże się z utratą wolności to jest to niewolnictwo.

i za ten