Wpis z mikrobloga

Ekspert od wojny przestawia jak będzie wyglądała hipotetyczna ekstradycja wykopków, którzy uciekną za granicę przed śmiercią na froncie wojennym. Ekspert uważa, że kraje UE i NATO będą mogły odsyłać polskich obywateli do kraju w celu przymusowej mobilizacji.

Oczywiście w internecie wszyscy piszą: "to wyjadę do Paragwaju XD". Ale jaka jest prawda - dobrze wiecie, gdy wyłączacie internet i zostajecie z myślami sam na sam.

Większość z was nie wyjedzie bo nie będzie miała ani gdzie, ani za co. A pogodzenie się z brakiem prawa do samostanowienia o sobie, z faktem bycia niewolnikiem państwa i wojska - to rzecz najtrudniejsza.

Na pocieszenie: wasze koleżanki, które nie posiadają kategorii wojskowej, będą w tym czasie dobrze się bawić za granicą, a w przerwie między plażowaniem, a wyjściem do klubu być może wrzucą jakiś wspierający wpis na Instagramie. Chociaż tyle dobrego.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojna #wolski #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #depresja
sildenafil - Ekspert od wojny przestawia jak będzie wyglądała hipotetyczna ekstradycj...

źródło: 1000000255

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@Yayra: Twoim obowiązkiem jest bronić ojczyzny. Są określenia na ludzi którzy "wieją". Ciekawe, gdzie zwiejesz. Widać nie masz za dużo do stracenia i nie posiadasz w Polsce nic wartościowego.
  • Odpowiedz
Oczywiście w internecie wszyscy piszą: "to wyjadę do Paragwaju XD". Ale jaka jest prawda - dobrze wiecie, gdy wyłączacie internet i zostajecie z myślami sam na sam.


@sildenafil:

To wyjedz teraz. zrob to. Pokaz, ze masz jaja. zrzeknij sie tez polskiego obywatelstwa, bo widac ci
  • Odpowiedz
albo poddanie się wrogowi to najlepsze rozwiązanie w przypadku wojny.


@Kamalek: JA #!$%@? xDDDDD Szybko poszło od JA JUSZ ÓBRANY, do PANIE RUSEK PAN NIE STRELA, JA SIEM PODDAJE.

Ha tfu ci na morde i każdej miernocie, która zaplusowała ten
  • Odpowiedz
@sildenafil: czy gimnazjalista wolski załatwił sobie jakieś odroczenie? Bo do niedawna bardzo go wizja wcielenia jego samego do armii przerażała, a teraz się naśmiewa z innych mężczyzn
  • Odpowiedz
@sildenafil:

Większość z was nie wyjedzie bo nie będzie miała ani gdzie, ani za co. A pogodzenie się z brakiem prawa do samostanowienia o sobie, z faktem bycia niewolnikiem państwa i wojska - to rzecz najtrudniejsza.


No tak, bycie niewolnikiem jakiegoś ruskiego okupanta to dopiero prawdziwa wolność.
  • Odpowiedz
@onflashback: Moim obowiązkiem jest przeżyć a nie ginąć za kraj który już dawno się na mnie wypiął, za kogo mam ginąć za polityków, co pobrzękują szabelką i zwieją w razie wojny, Jak naczelne dowództwo w 1939?, Rozumiem że jestem dezerterem lub zdrajcą, Nie robią na mnie te nazwy wrażenia, moich przodkowie nie brali w powstaniach narodowych udziału, ja też nie zamierzam nadstawiać karku.
  • Odpowiedz
@ProEloKox:

Jeśli ktoś uważa że państwo jest #!$%@? i niegodne bycia jego obywatelem, to czemu nie wyemigruje od razu do kraju który uważa za "godny" i nie stara się o tamtejsze obywatelstwo? Czemu w ogóle żyć w kraju, którego się nienawidzi i nie chce się bronić swojego stylu życia?

No chyba że ta cała strategia polega na uznawaniu że żadne państwo na Ziemi nie jest godne bycia jego obywatelem czyli
  • Odpowiedz
@Caracas Jak nie jesteś młodym, zdrowy i wykształcony to mogą Cię nie wpuścić, przecież oni mają tam bardzo rygorystyczne kryteria wjazdu dla białasów XD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@?, ja się nigdzie nie ubierałem. Umieraj za, cytując klasyka, koszerny #!$%@? obcych mocarstw, waleczny debilu xDDD


@Kamalek: Mocne słowa jak na biedaka umysłowego i materialnego. W przeciwieństwie do ciebie ja mam po co tu zostać, bo moi starzy mi coś zostawili, a nie byli tylko robolami przeżerającymi zarobione pieniądze. Także szerokiej drogi, tylko później nie wracaj na gotowe. W końcu to gówno kraj. Szczerze mówiąc mógłbyś już teraz stąd
  • Odpowiedz
@comrade nie chce mi się za bardzo dyskutować bo ani mnie nikt nie przekona do zmiany zdania, ani ja kogoś, ALE - odnośnie tej emigracji - to wymaga czasu, nauki języka bla bla bla itd.

Co do reszty, ja wyznaje taką zasadę - nie rozumiem czemu ja mam zdychać w zimnie, w rowie, bez jedzenia, bez wody, albo skończyć z urwanymi nogami, podczas gdy politycy, albo księża, albo bogaci CEO, którzy
  • Odpowiedz