Wpis z mikrobloga

wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?
te słowa są tu powtarzane jak mantra, podobnie jak twierdzenie że poniżej 180cm albo 15k nie masz szans na szczęśliwe życie, codzienne tłoczenie do głowy jakiś 'pillowych' dogmatów, jak w jakiejś sekcie XD
#wykop #psychologia
Pobierz fhgd - wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?
te słowa ...
źródło: 1721fa6cbda345e859d68b9a8ea25f23a4d756e565edf9ed0f44d42aad276bbf
  • 103
wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?

te słowa są tu powtarzane jak mantra, podobnie jak twierdzenie że poniżej 180cm albo 15k nie masz szans na szczęśliwe życie, codzienne tłoczenie do głowy jakiś 'pillowych' dogmatów, jak w jakiejś sekcie XD


@fhgd: po raz n'ty trzeba pisać to samo - Wykop to jest obraz społeczeństwa naszego bożego W KRZYWYM ZWIERCIADLE

naprawdę nwm jak hmm mało rozsądnym trzeba być żeby
@fhgd: Całe zjawisko tego redpillu czy blackpillu ja uważam za najsmutniejszy rodzaj szuryzmu jaki znam. O ile taki standardowy szur np. płaskoziemca czuje satysfakcję, że odkrył tajemnice świata i spisek NASA, tak samo jak taki antyszczep też ma wysoką samoocenę, bo uważa że on sam jako jeden z nielicznych nie dał się wykiwać BigPharmie, o tyle taki blackpillowiec czy redpillowiec jak serio wierzy w te opowieści swoje to tylko pogłębia swoje
@Pandillero: wiem że alkohol jest szkodliwy, ale pity w odpowiednich okolicznościach może mieć więcej pozytywnych skutków niż negatywnych
polska to bieda z nędzą, ale w porównaniu z resztą świata i tak wypadamy nieźle, do tego dołóż fakt że jesteśmy w ue i pod parasolem nato
a sam mechanizm wyparcia to nic złego, polecam poćwiczyc xd
@fhgd: 40-letni czarodzieje # pdk, młode zoomerskie gnoje sprane patologicznymi klimatami i obce farmy lecące na spontanie byleby dokręcić śrubę degeneracji młodych Polaków.

Ostatnio najlepsze hity są od antynatalistów. Długopis ci zleci z biurka to z automatu kilka typów przyleci mówiąc, że gdybyś się nie urodził, to nie byłoby takiej przykrości. Kwiat Jabłoni wyda kawałek a te piwniczaki zasrają roastem całę gorące xD Przecież te kiepy nawet sobie nie zdają sprawy
@fhgd: Większość tagów, pod którymi zamieszczane są treści, które uważam za szkodliwe, dawno temu zablokowałem.

Polecam nie czytać i z czasem nie będziesz też zbyt często o tym myślał, bo jest to bardzo niebezpieczna trucizna, która zażywana regularnie potrafi bardzo zaszkodzić.

Negatywne nastawienie do kobiet nie rozwiąże żadnego problemu, nie zaspokoi żadnego psychicznego ani fizycznego pragnienia. Słuchanie idiotycznych rad czy ciągłe myślenie o własnych niedoskonałościach skończyć się musi tylko ŹLE.
pity w odpowiednich okolicznościach może mieć więcej pozytywnych skutków niż negatywnych


@fhgd: Nic bardziej mylnego. Pooglądaj np. Rutkowskiego na YT

polska to bieda z nędzą, ale w porównaniu z resztą świata i tak wypadamy nieźle, do tego dołóż fakt że jesteśmy w ue i pod parasolem nato


@fhgd: Jak się porównujesz do Kongo, Kenii, Meksyku albo jakiegoś Pakistanu to pewnie tak ale wydaje mi się, że Polacy mają ambicje porównywać
Pandillero - >pity w odpowiednich okolicznościach może mieć więcej pozytywnych skutkó...
@fhgd: na szczęście normalnie pracuję, mam znajomych, spotykam się z prawdziwymi ludźmi w tzw. "realu", ale współczuję tym wszystkim przegrywom, którzy siedzą całe dnie w piwnicy, bo faktycznie mogą uwierzyć, że tak wygląda życie na zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie, zakładasz, że ktoś tutaj obsesyjnie skupia się na wyglądzie


@Nemayu: typie :D osobiście tagi pillowe mam zablokowane, ale czasem jak coś przeczytam to jakby jedna wielka obsesja na punkcie wyglądu. Chyba czytamy inny wykop.

Po trzecie, wyglądać gorzej nie oznacza, że to it's over dla chłopa.


@Nemayu: ponownie, to samo :D na wykopie jest niemal zgodna narracja, że poniżej 180 i z zakolami jesteś skończony, a jeśli masz
@Larsberg: autor wątku here, mieszkam 50km od wojwódzkiego, norwood 1 od urodzenia, cytując bohatera #1670 'życie chłopa pańszczyźnianego jest ciężkie, ale da się je przeżyć' XD
@fhgd: no też wrzucam, ale to nie wystarcza. Szambo przecieka i tak... ( ͡° ʖ̯ ͡°) a bywają dni, że po odsianiu tego wszystkiego to dla mnie na mirko zostaje już tylko sejm... Nie ma dokąd indziej pójść, na hejto mnie zbanowali za hejt (w przypływie gorszego nastroju), a w normalnych środowiskach nie bardzo się odnajduję. I tak o...
@fhgd: To jest akurat kwestia pierwotnych instynktów tkwiących w naszej podświadomości. Jesteśmy zaprojektowani do skutecznego rozmnażania, więc szukamy partnerów o jak najlepszych genach. Faceci patrzą na cyce, świadomie, żeby samemu mieć co ssać, a podświadomie, żeby ich gówniaki miały co ssać. A kobiety patrzą m.in. na gęstość włosów. Przy czym coraz częściej wybierają gruby portfel i poczucie humoru, bo same tych gówniaków nie chcą rodzić. Można zaklinać rzeczywistość, ale połowa tego