Wpis z mikrobloga

@fhgd: @Koobik @wonsz337 @Kamokamo @Nemayu @semtexx @sberatel @Djuk94 @choochoomotherfucker @ToKontoNieIstnieje @scotieb @przegro_pisarz @fhgd @Jerry664

To byla operacja psychologiczna od conajmniej 2018 majaca obnizyc facetom z wzrostem ponizej 180cm, zakolami czy slabymi zarobkami psychike. Najprawdopodobnie byla to robota rosyjskich sluzb, byc moze chinskich. Ale wyszla im przepieknie. Samonakrecajaca sie spirala #!$%@?. Juz nie do powstrzymania.
  • Odpowiedz
@fhgd: Przyznam się że dla własnego dobrostanu psychicznego nie wchodzę na # przegryw, to po prostu zabija w normlanej osobie możliwość normlanych relacji, ogłupia na całe życie.
  • Odpowiedz
te słowa są tu powtarzane jak mantra, podobnie jak twierdzenie że poniżej 180cm albo 15k nie masz szans na szczęśliwe życie, codzienne tłoczenie do głowy jakiś 'pillowych' dogmatów, jak w jakiejś sekcie XD


@fhgd: przed Wykopem
1. Nie wiedziałbym, że branie porad od ludzi, którzy nie są specjalistami (terapeuta/psychiatra/psycholog) to bezsens bo są z różnych środowisk, rodzin, szkół, mieli innych nauczycieli, rówieśników, autorytety i słuchanie porad od nich to jak naklejanie
  • Odpowiedz
zakola/norwood?

te słowa są tu powtarzane jak mantra, podobnie jak twierdzenie że poniżej 180cm albo 15k nie masz szans na szczęśliwe życie, codzienne tłoczenie do głowy jakiś 'pillowych' dogmatów


@fhgd: redpill dogpill srogpill i wiele innych xD
  • Odpowiedz
@fhgd: Ja się dowiedziałam, że jestem hipergamiczną polk0m gustującą w obcokrajowcach, lecę na kasę i wielkość penisa, a moje koleżanki na Erasmusie zdradzały chłopaków :( Kto by pomyślał...
  • Odpowiedz
@fhgd: zakola to symbol męskości. Od zawsze występowały raczej u mężczyzn niż u kobiet. Ja w to wierzyłem w 2010 jak mi się pojawiały i atencji drugiej płci nie brakło.
A tamci piorą sobie głowy w złą stronę i narzekają że ich życie jest złe cały czas nie dopuszczając do głowy, że mogłoby być lepsze.
No cóż, nie ma większego antyafrozydjaku niż bycie frustratem, ale to już nie mój problem
  • Odpowiedz
@fhgd: jeśli uważasz X za powód zgorzknienia to
2 - zupełnie umyślnie #!$%@? sobie organizm tankując substancję kancerogenną, która nie ma swojego progu "bezpiecznej" ilości bo taka nie istnieje żeby się pochichrać z ludźmi, którzy mają życie na trzeźwo tak samo mizerne i nędzne jak tag #przegryw
3 - masz syndrom sztokholmski w stosunku do tego kraju
5 - sam wykazujesz jakieś cechy ciemnej triady więc jak ktoś próbuje to zwerbalizować
  • Odpowiedz
@Koobik

@fhgd no tu siedzą #!$%@? ostre


Wiekszosc tego typu tresci to jest propaganda. Kiedys nazywalo sie to pedagogika wstydu, gdzie polacy byli uczeni ze musza wstydzic sie swojego kraju. To samo dzieje sie to w mniejszych grupach spolecznych, matki, wies kontra miasto, zakola, zwiazki, mlodzi, starzy, kazdy ma powod zeby go zbesztac i powod zeby czuc sie zle z jakiegos powodu. Dziel i rzadz
  • Odpowiedz