Wpis z mikrobloga

wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?
te słowa są tu powtarzane jak mantra, podobnie jak twierdzenie że poniżej 180cm albo 15k nie masz szans na szczęśliwe życie, codzienne tłoczenie do głowy jakiś 'pillowych' dogmatów, jak w jakiejś sekcie XD
#wykop #psychologia
fhgd - wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?
te słowa ...

źródło: 1721fa6cbda345e859d68b9a8ea25f23a4d756e565edf9ed0f44d42aad276bbf

Pobierz
  • 103
@fhgd: przed wykopem:
- nie widziałem wszędzie lewactwa
- nie wiedziałem że trzeba zlikwidować podatki by wszystkim żyło się lepiej
- myślałem, że ludzie mają #!$%@? na to co robią inni
- myślałem, że kobiety też mają problemy a nie super życie i setki przebiegu, kilku bankomatów i setki adoratorów dziennie
- nie słyszałem o woke
- nie widziałem że muszę zrobić operację szczęki, przeszczep włosów, urosnąć
@fhgd: i jeszcze przedziały, gdzie się zaczyna, a gdzie kończy mężczyzna i kobieta, odnośnie wzrostu i wagi - człowiek żył kilkadziesiąt lat na świecie w błogiej nieświadomości zanim trafił w to bagno. Jednak na swoje usprawiedliwienie powiem, że lata temu tu było trochę ciekawostek i śmieszne obrazki. Dopiero z czasem zrobiło się bagno. Ale człowiek się nie orientuje kiedy to bagno się robi i nie wiedzieć kiedy utkwił w nim po
@fhgd Norwood to rzeczywiście określenie dla ludzi siedzących w temacie, ale zakola? Toć nawet jak ktoś jest z niełysiejącej rodziny, to nawet w filmach problem łysienia bywa poruszany (szczególnie w komediach)
@Nemayu:
Ja słowa opa zrozumiałem tak: przed założeniem konta nie miał styczności z pewnymi poglądami dotyczącymi wyglądu. Dopiero lektura wykopu uświadomiła mu, że źródła swojego życiowego nieszczęścia niektórzy upatrują w deficytach urody.

Mam bardzo podobne odczucia i o istnieniu pewnych założeń odwiedziłem się na tym portalu. Przegryw, oski, normik, rożne pille i wiele innych słów było dla mnie nowością. Zdawałem sobie sprawę z istnienia kompleksów związanych z wyglądem (sam mam kilka),
wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?


@fhgd: Jak zakładałem tu konto to było tu o wiele więcej normalnych ludzi. No ale to było 15 lat temu. ¯\(ツ)/¯